fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ankara Sınav Koleji Fen Lisesi

Özel Ankara Sınav Koleji Fen Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Ankara Sınav Koleji Fen Lisesi Hakkında

Çankaya'da yer alan Özel Sınav Koleji Ankara Fen Lisesi, öğrencilerin doğru eğitim alabilmeleri için eğitim programlarını sürekli kontrol altında tutmakta ve öğrencilerin gelişimlerini sınavlarla takip etmektedir. Öğrencilerin eksiklerini ortaya çıkaran Çankaya Sınav Koleji öğrencilerin eksiklerini gidermek amacıyla çalışmalarını çeşitlendirmektedir.
Çankaya Sınav Koleji öğrencilerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak düzenlenmiş eğitim ortamlarında eğitim vermektedir. Özel Kolejin verdiği bu eğitim alanında deneyimli ve uzman öğretmenlerle gerçekleşmektedir. Çankaya Sınav yenilikçi anlayışı ile öğrencilere hizmet vermektedir. Gelişen ve değişen dünya düzenine ayak uydurmayı hedefleyen Özel Sınav Koleji Ankara Fen Lisesi öğrencilerini anlayıp öğrencilerin farklılıklarına ve ilgi alanlarına göre düzenlemeler yaparak hareket etmektedir.
Çankaya Sınav Koleji öğrencilerini üniversite dönemine hazırlarken aynı zamanda hayata hazırlamayı hedeflemektedir. Özel okulda verilen eğitim üniversite dönemine geçecek öğrencilerin eksiklerini gidermek ve onları etkin öğrenme ortamlarında bulundurmak amacıyla düzenlenmektedir.
Tam gün eğitim hizmeti sağlayan Çankaya Sınav Koleji saat 09.00 ile 18.00 arasında aktif bulunmaktadır. Özel okulun fiziksel imkanları öğrencilerin serbest zamanlarını aktif ve etkin kullanabilmeleri için özenle hazırlanmaktadır.

Yorumlar (2)

  • SS

    Özetle okul üzerine düşeni tam anlamıyla yapıyor..Olumsuz bir yanı yok ancak okulun en çok takdir ettiğim bir özelliğini daha gördüm. Hala da inanamıyorum ve çok şaşırdım... Malum şımarık, aile çocukları ve velileri okullarda büyük sorun.. Burada kimseye ayrıcalık yok, sorun yaşandığı anda sonlandırılıyor.. Lütfen bu özelliğinizi hiç bozmayın. Tabi ki eğitimin kalitesi önemli ama huzur olmayınca hiçbir şey sağlıklı olmaz..Biz burada çok huzurluyuz. Lütfen bunu yaşatın, yaşatın, zira bu okula çok yakışıyor.. Sosyal etkinlikler de daha dengeli, dozajında...

  • E

    Çok memnunuz, okulun fiziki olanaklar üniversite kampüsü kalitesinde. Hocalar da bir o kadar işinde uzman ve oğlumuzla ilgililer...

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ankara Sınav Koleji Fen Lisesi İletişim Bilgileri

Mustafa Kemal Mahallesi, 2080 Sokak, No:4, Çankaya/ankara
0 312 285 99** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum