fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gazi Başkent Anadolu Lisesi

Özel Gazi Başkent Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel Gazi Başkent Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Gazi Başkent Anadolu Lisesi, geleceğin mutlu, özgüvenli, kendine ve başkalarına saygılı, akademik ve sosyal alanda başarılı bireylerini yetiştirmek ve onları üniversite sınavlarına hazırlamak için eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Bu kurum üniversite yerleştirme başarılarında oldukça öne çıkan okullardan biri olmakla beraber, öğrencilerini Türkiye'nin en iyi üniversitelerine, ilgi duydukları alan dahilinde yerleştirmeyi amaçlamıştır. Özel Gazi Başkent Anadolu Lisesi, fiziki donanımsal olarak, kütüphane, yemekhane, müzik odası, konferans salonu, bahçe, spor alanı, öğretmen gözetiminde istedikleri zaman kullanabilecekleri bilgisayar ve fen laboratuvarları bulundurmaktadır. Öğrenciler, sosyal ve kültürel alanda kendilerini geliştirmek için bu bağlamda bir çok imkana sahiptir. Okul kulüpleri ve etkinlikleri arasında proje kulübü, yabancı dil kulübü, basketbol, voleybol, futbol, beden eğitimi gibi dersler bulunmaktadır. Aynı zamanda okula ayrıcalık sağlayan ve öğrencilere analitik düşünme yeteneği ve sayısal yetenek kazandıran, teknolojiyi yakından takip etmeleri amaçlanan robotik ve kodlama dersi verilmektedir.
Özel Gazi Başkent Anadolu Lisesi, rehber öğretmenler ve psikolojik danışmanlar iş birliğiyle öğrencilerin sorunlarıyla yakından ilgilenerek, onların sınav heyecanı, dikkat dağınıklığı ve gelecek kaygısı gibi sorunlarına çözüm getirmeye çalışmaktadırlar. Öğrencilerin akademik başarıları da takip edilmekte ve buna istinaden öğrencilere düzenli aralıklarla konu tarama testleri uygulanmaktadır. Hafta sonu eğitimi de verilen Özel Gazi Başkent Anadolu Lisesi'nde öğrenciler saptanan eksik konularını tamamlamak ve pekiştirmek amaçlanmaktadır. Yabancı dil eğitimini ön planda tutan bu kurum, öğrencilerine İngilizce dışında Almanca dersleri de vererek, birden çok yabancı dille beraber kültürlerini de öğrenmeleri sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gazi Başkent Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Selçuklu Mah. 29. Sok. No:1, Sincan / Ankara
0 312 260 10** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum