fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumu Anadolu Lisesi

Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumu Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/15:00

Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumu Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumu Anadolu Lisesi, yeniliklere açık ve entelektüel birikim sahibi bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum, branşında uzman eğitimci kadrosu ve kapsamlı eğitim programıyla dikkat çekmektedir. Okulda öğrencilerin çok yönlülüğünü ortaya çıkarmak ve geliştirmek adına birçok aktivite düzenlenmektedir. Kurumda akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama, bilişim kulübü ve proje kulübü aktiviteleri yapılmaktadır. Bu aktivitelerle öğrencilerin zihinsel olarak aktif kalmaları ve öğrenim süreçlerinin hızlanması amaçlanmaktadır. Bu aktiviteler aynı zamanda öğrencilerin sorumluluk bilinci kazanmalarını ve teknolojik gelişmelerle iç içe olmalarını sağlamaktadır. Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumu Anadolu Lisesi, sportif faaliyetlere de oldukça önem vermektedir. Okulda düzenlenen masa tenisi ve basketbol aktiviteleri, öğrencilerin fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Kurumun müzik kulübü ise öğrencilerin sınav stresinden uzaklaşmasını ve müzikle iç içe olmalarını hedeflemektedir. Bu kulübün aktivitelerinde öğrencilerin ilgi duydukları enstrümanları tanımaları ve yeteneklerini fark etmeleri sağlanmaktadır.
Lise döneminde öğrenciler üniversite sınavına hazırlandıkları için birçok konuda zorluk yaşayabilmektedir. Aynı zamanda bu dönemde öğrencilerin öğretmenlerin desteğine olan ihtiyacı artmaktadır. Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumu Anadolu Lisesi, branşında uzman eğitimci kadrosuyla bu dönemde öğrencilerinin yanında olmaktadır. Okulda bulunan yaz okulu ve hafta sonu eğitim uygulamaları sayesinde öğrenciler sınav döneminde avantajlı konuma geçmektedir. Kurumun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bu süreçte önemli bir rol oynamaktadır. Servis, öğrencilerle düzenli olarak görüşmekte ve ihtiyaç duydukları konuları belirlemektedir. Böylece öğretmenler, öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konularda nokta atışı destek verme fırsatı yakalamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumu Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Eryaman Mah. Amasya Beyannamesi Cad. No: 23, Etimesgut / Ankara
0 312 963 1209
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum