fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Keçiören Ünlü Sınav Anadolu Lisesi

Özel Keçiören Ünlü Sınav Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Keçiören Ünlü Sınav Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Keçiören Ünlü Sınav Anadolu Lisesi tecrübeli eğitim kadrosu ve kapsamlı eğitimiyle adından bahsettirmektedir. Kurum üniversite hazırlık sürecinin her adımında öğrencilerinin yanında olmaktadır. Uzman eğitimci kadrosu ve eğitim alanındaki tecrübesiyle öğrencilerinin başarılarını maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Kurumda uygulanan hafta sonu eğitim ve yaz okulu uygulamaları öğrenciler için oldukça faydalı olmaktadır. Hafta sonu uygulaması sayesinde öğrenciler sınav hazırlığında sürekli olarak destek alabilmektedir. Yaz okulu uygulamasıyla da tatil dönemi boyunca akademik hayattan uzak kalmamaktadır. Bunlara ek olarak Özel Keçiören Ünlü Sınav Anadolu Lisesi'nde psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bulunmaktadır. Bu servis sayesinde öğrenciler hedef belirleme ve çalışma planı hazırlama konularında destek almaktadır. Bu servis öğrencilere zaman yönetimi ve sınav stresiyle başa çıkma konularında da yardımcı olmaktadır.
Kurum sahip olduğu fiziksel imkanlarla öğrencilerin eğitimini çeşitlendirmektedir. Sınıflarda bulunan akıllı tahtalar sayesinde öğrencilerin derslere olan ilgisi artmakta ve öğretmenler dersleri interaktif işleyebilmektedir. Okulun bilgisayar ve fen laboratuvarları sayesinde öğrenciler dersleri uygulamalı olarak işlemektedir. Böylece edinilen bilgiler daha kalıcı olmakta ve öğrencilerin aldığı fayda artmaktadır. Özel Keçiören Ünlü Sınav Anadolu Lisesi'nin fiziksel imkanları arasında kapalı spor salonu ve futbol sahası da bulunmaktadır. Öğrenciler bu alanlarda fiziksel gelişimlerine katkıda bulunan aktiviteler gerçekleştirmektedir. Ayrıca yapılan sportif faaliyetlerle sınav stresinden uzaklaşmakta ve eğlenceli vakit geçirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Keçiören Ünlü Sınav Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Pinarbaşi Mah. Aci Badem Sok. No:33, Keçiören / Ankara
0 312 963 1769
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum