fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kültür Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kültür Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel Kültür Sınav Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Ankara Çankaya'da bulunan Özel Kültür Sınav Koleji Anadolu Lisesi değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte kendini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. Eğitim alanındaki deneyimleri, argümanları ve alanında uzman öğretmenleriyle öğrencilerin kaliteli bir eğitim almalarını sağlamaktadır. Özel Anadolu lisesinde uygulanmakta olan kişiye özel bireysel eğitim sistemiyle öğrencilerinin bireysel eksikliklerini giderilmesini sağlamaktadır. Öğrencilerin bireysel gelişimleri farklılık gösterebilmektedir. Bununla birlikte özel okul ihtiyaç durumunda bire bir özel ders imkanı da sunmaktadır. Öğrenciler eksik konularını ya da çözemedikleri sorularını birebir yapılan derslerde giderebilmektedir. Üniversiteye giriş sınavı hazırlık sürecinde öğrenciyi takip eden ve eksiklerini gözlemleyip çözüm üreten rehber eğitmenler bulunmaktadır.
Özel Kültür Sınav Koleji Anadolu Lisesi'nde öğrencilere eğitimde özel olarak sağlanan eğitmen koçlar ile birlikte yıl içindeki eğitim planları tasarlanmakta ve eğitim koçu yıl boyu öğrencisinin okul başarısını birebir olarak öğrencisini yakından takip etmektedir. Eğitim Koçluğu sisteminin amacı öğrencilerin kendi belirlediği hedefe, bu alanda uzman kişiler tarafının da desteği ile ulaşmasını sağlamaktır. Eğitim Koçluğu, sonuç odaklı olması ve kişiyi harekete geçiren motivasyonu yaratması açısından öğretim sürecinde son derece etkilidir. Öğrenciler eğitim koçlarıyla birlikte yıl içindeki eğitim planlarını tasarlarlar ve eğitim koçu yıl boyu öğrencisinin okul başarısını birebir olarak öğrencisini yakından takip etmektedir.
Özel Kültür Sınav Koleji Anadolu Lisesi'nde öğrencilerin gelişimleri düzenli olarak takip edilmektedirler. Öğrencilerin okul içerisinde göstermiş oldukları performansları ve sınav sonuçlarına göre başarısız oldukları konular analiz edilmekte ve bu konular üzerinde bireysel ve etüt çalışmaları yapılarak, konuları daha iyi pekiştirmeleri sağlanmaktadır. Çağın ihtiyaçlarından birisi niteliğinde olan İngilizce dil eğitimi konusunda da aktif çalışmalara imza atılmaktadır. Kültür Sınav Koleji'nde öğrencilerin akıcı bir biçimde İngilizce dilini konuşabilmesi sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kültür Sınav Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Kültür Mah. İçel Sokak No:2, Çankaya/ankara
0 312 963 1038
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum