fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Metod Koleji Fen Lisesi

Özel Metod Koleji Fen Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 21
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:30

Özel Metod Koleji Fen Lisesi Hakkında

Özel Metod Koleji Fen Lisesi, öğrencilerinin sınav başarılarını en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Kurum, öğrencilerine düzenli aralıklarla deneme sınavı düzenlemekte ve seviyelerini tespit etmektedir. Böylece sınava hazırlık sürecinde öğrencilerin ilerlemeleri sürekli olarak kayıt altına alınmaktadır. Kurumda gerçekleştirilen rehberlik çalışmalarıyla da öğrencilerin aldıkları fayda artırılmaktadır. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi, öğrencilerin sosyal, eğitimsel ve mesleki konularda destekçisi olmaktadır. Servis, öğrencilerin amaçlarını belirlemelerine, karar vermelerine ve yaşayabilecekleri problemleri çözmelerine yardım etmektedir. Böylece öğrenciler, yoğun ve stresli geçebilen sınav dönemini minimum sorunla atlatma fırsatı bulmaktadır.
Özel Metod Koleji Fen Lisesi, öğrencilerine geniş yelpazede fiziksel imkanlara sahip bir eğitim ortamı sunmaktadır. Kurumda bulunan kapalı spor salonu, futbol sahası ve spor alanı öğrencilerin fiziksel aktivitelerine ev sahipliği etmektedir. Sportif faaliyetlerle öğrencilerin fiziksel gelişimlerinden aldıkları fayda maksimuma çıkarılmaktadır. Okulun sanat atölyesinde ise öğrenciler kendilerini ifade etmenin farklı yollarını keşfetmektedir. Yaratıcılıklarını ortaya koyan öğrenciler aynı zamanda sınav stresinden uzaklaşmaktadır. Özel Metod Koleji Fen Lisesi'nin müzik odası da öğrencilerin özellikle beğenisini toplamaktadır. Müzik kulübü bünyesinde yapılan aktiviteler sırasında öğrenciler farklı ve ilgi alanlarına uygun enstrümanlarla vakit geçirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Metod Koleji Fen Lisesi İletişim Bilgileri

Turgut Özal Mah. Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Bul. No:134, Yenimahalle / Ankara
0 312 963 1058
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum