fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Pursaklar Odtülüler Yusuf Öncebe Anadolu Lisesi

Özel Pursaklar Odtülüler Yusuf Öncebe Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:45/17:00

Özel Pursaklar Odtülüler Yusuf Öncebe Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Pursaklar Odtülüler Yusuf Öncebe Anadolu Lisesi, Odtülüler Eğitim Kurumları'na bağlı olarak hizmet veren Ankara'nın Pursaklar ilçesinde bulunan özel bir kurumdur. Bu kurum öğrenci merkezli sistemiyle başarıya ulaşmaktadır. En fazla 16 kişilik olan sınıflarında öğrencileriyle bireysel olarak ilgilenmektedir. Bu kurum, öncelikle öğrencilerinin mutlu bir hayata sahip olmasını amaçlamaktadır. Bu amaçla verilen eğitimlerde, öğrenci odaklı sistemle ilerlenmekte ve çok yönlü gelişim sağlanmaktadır. Böylelikle kurum öğrencileri üniversite sınavı yerleştirmelerinde büyük başarılar ortaya koymaktadır.
Özel Pursaklar Odtülüler Yusuf Öncebe Anadolu Lisesi, öğrencilerine verdiği akademik eğitimin yanı sıra, sanat ve spor alanındaki gelişimlerini de gözetmektedir. Bu amaçla okulda bahçe, konferans salonu, kütüphane, oyun ve spor alanı yer almaktadır. Tüm bu imkanlar dahilinde öğrenciler basketbol, voleybol, futbol ve masa tenisi gibi sportif aktivitelerde bulunmaktadır. Bu kurum, her öğrencinin hobiye sahip olmasını desteklemektedir. Aynı zamanda, hobi edinen öğrencilerin gelecekteki hayatlarında daha başarılı olduklarını öğrencilere aşılamaktadır.
Özel Pursaklar Odtülüler Yusuf Öncebe Anadolu Lisesi, bünyesinde öğrencilerin beslenme ihtiyacını karşılamak amacıyla yemekhane bulundurmaktadır. Yemekhanede öğrencilere besin değerleri hesaplanmış menüler sunulmaktadır. Bu bağlamda öğrencilerin düzenli ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanması sağlanmaktadır. Öğrencilerin yemekhane hizmeti almak istememesi durumunda, gıda mühendisleri tarafından düzenli aralıklarla denetlenen bir kantini bulunmaktadır.
Özel Pursaklar Odtülüler Yusuf Öncebe Anadolu Lisesi, yabancı dil eğitimine gerekli önemi vermekte ve öğrencilerini bu alanda yetkin kişiler yapmayı amaçlamaktadır. Mezun olan öğrencilerin ulusalararası standartlarda en az B1 seviyesinde olmasını hedeflemektedir. Öğrencilerinin dünya standartlarında birer birey olmasını amaçlayan bu kurum, yabancı dil eğitimini görsel ve işitsel aktivitelerle desteklemektedir.
Özel Pursaklar Odtülüler Yusuf Öncebe Anadolu Lisesi, öz güven ve öz saygısı olan, üretken, yenilikçi, girişimci, doğaya ve topluma saygılı, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, ahlaki değerleri gözeten ve bunlara bağlı kalan, dışa dönük ve iletişim yönü kuvvetli bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Pursaklar Odtülüler Yusuf Öncebe Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Merkez Mah. İstiklal Cad. No:34, Pursaklar /ankara
0 312 328 14** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum