fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Safa Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Özel Safa Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Safa Anadolu Lisesi, sosyal sorumluluğu özümsemiş, dinamik ve özgün bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum, öğrencilerinin karakter gelişimlerini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Okul, bu amaca alanında uzman eğitimci kadrosu ve gerçekleştirdiği aktivitelerle ulaşmaktadır. Okulda gerçekleştirilen akıl ve zeka oyunları aktiviteleriyle öğrencilerin problem çözme yetenekleri geliştirilmektedir. Bu sayede öğrencilerin zihinsel olarak aktifliği ve öğrenme hızları artırılmaktadır. Robotik ve kodlama aktiviteleriyle ise öğrencilerin teknolojiyi üreten bireyler olmaları sağlanmaktadır. Kurumda bu aktivitelerin yanı sıra sportif faaliyetler de gerçekleştirilmektedir. Özel Safa Anadolu Lisesi, beden eğitimi, voleybol ve okçuluk aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Öğrenciler bu aktiviteler sırasında hem eğlenmekte hem de sınav stresinden uzaklaşmaktadır.
Okul, öğrencilerinin sınav başarısını artırmaya odaklanmaktadır. Branşında yetkin eğitimci kadrosu, öğrencilere kapsamlı bir eğitim programı uygulamaktadır. Kurumda gerçekleştirilen rehberlik çalışmaları da bu dönemde öğrencilere destek vermektedir. Öğrencilerin eksik olduğu konular belirlenmekte ve öğrencilere yönelik bu doğrultuda konu çalışmaları yapılmaktadır.
Özel Safa Anadolu Lisesi, yabancı dil eğitimine verdiği önemle bilinmektedir. Kurumda öğrencilere yönelik yoğun olarak İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okulun yabancı dil kulübü de öğrencilerin aldığı İngilizce dil eğitimini uygulamalı hale getirmektedir. Kulüp aktiviteleri sayesinde öğrenciler İngilizceyi ezber yöntemiyle değil, yaparak ve yaşayarak öğrenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Safa Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Piyade Mah. 1855 Cad. Mektebım Blok No: 6 Etimesgut / Ankara
0 312 963 0709
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum