fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yankı Anadolu Lisesi

Özel Yankı Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel Yankı Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Yankı Anadolu Lisesi, geleceğin her bakımdan başarılı gençlerini yetiştirmek için eğitim ve öğretim hizmeti veren bir kurumdur. Bu kurum, öğrenci yanlısı tavırlarıyla gözde okullardan biri olmaktadır. Öğrencilerine öğrenmeyi ve bilgiye ulaşmanın yollarını öncelikli olarak öğreten bu kurum, üniversite başarı sıralamalarında üst sıralarda yer almaktadır. Öğrencilerin eksik olduğu konular, tarama testleri ve seviye tespit sınavlarıyla analiz edilir ve öğrenciye özel programlarla hafta sonu özel ders veya etütle bu eksiklikler giderilerek kalıcı öğrenme sağlanmaktadır.
Özel Yankı Anadolu Lisesi, yalnızca akademik başarıya takılı kalmayan aynı zamanda öğrencilerin sosyal ve kültürel gelişimine de büyük önem vermektedir. Öğrencilerin gerçek başarıya ulaşabilmesi için öncelikle kendilerini, çevreyi ve toplumu bilmeleri gerektiğini benimseyen bu kurum, okul ve okul dışında bir çok aktivite ve etkinlik düzenlemektedir. Zaman zaman yaptığı kültürel gezi etkinlikleriyle, sınava hazırlanan öğrencilerin motive olması, arkadaşlarıyla sosyal iletişimini geliştirmesi ve gezilen yerlerle kültürel birikim sağlaması amaçlanmaktadır. Atatürk'ün özellikle gençler için belirttiği "Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur." sözüyle öğrencilerin spor yaparak zihinsel olarak da gelişme sağlayabilmesi adına okul bünyesinde 100 metrekarelik alanda kapalı spor salonu, 216 metrekare alanda da açık spor salonu bulundurmaktadır. Öğrenciler boş zamanlarını buralarda değerlendirebilir ve parlak zihinlere sahip gençler olarak yetişmektedir.
Özel Yankı Anadolu Lisesi, uzman yemek şirketinden taze olarak gelen, enerji düzeyleri hesaplanmış sağlıklı menüleri öğle ve ikindi olmak üzere dört çeşit olarak öğrencilerine sunmaktadır. Çevre ilçeler tarafından da tercih edilen bu kurum, servis hizmetiyle güvenli bir şekilde öğrencilerinin ulaşımını sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yankı Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Güzelkent Mah. 2670. Cad. No:50, Etimesgut / Ankara
0 541 778 89** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum