fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Kız Lisesi

Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Kız Lisesi

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Eğitim Türü: Kız
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Kız Lisesi Hakkında

Özel Pınar Eğitim Kurumları eğitim faaliyetlerine 1997 yılında başlamıştır. Yenimahalle'de bulunan Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi 'ni 2012 yılında kurmuştur. Açılan bu okul ile öğrenciler 2013-2014 eğitim öğretim yılına; akıllı tahta, teknolojik sınıflar, konferans salonu, spor salonu, fizik, kimya biyoloji laboratuvarları, teknoloji ve tasarım atölyeleri, yemekhane ve kantin imkanları sunan 6500 m2 kapalı alan sunan bir eğitim kampüsünün içerisinde yer almaktadır. Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi misyonu; kendisini sürekli yenileyen, öğrencilerin bireysel farklılıklarını dikkate alan, ufku açık, ekip çalışmasına inanmış, çağdaş ve dinamik eğitim-öğretim kadrosuyla Türk Milli Eğitiminin temel amaçları doğrultusunda sorumluluk bilincine sahip, idealist, girişimci, tutarlı, hoşgörülü, bilime ve sanata sevdalı bireyler yetiştirmektir. Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi vizyonu; insanlığın ortak değerlerini yaşam şekli haline getiren, geleceğimizi emanet edeceğimiz nesilleri ülkemize ve insanlığa kazandıran, sevgi ve bilginin paylaşıldığı, örnek teşkil eden bir eğitim kurumu olmaktır.
Pınar Eğitim Kurumları Ankara'da yer almaktadır. Çankaya ve Yenimahalle'de kurulmuş olan kampüsleri ile okul öncesinden lise dönemine kadar eğitim vermektedir. Öğrenciler için hazırlanmış okul alanları ile öğrencilere ferah ve rahat bir ortamda eğitim hizmeti sağlamaktadır. Pınar Eğitim Kurumları'nda öğrencilere alanında uzman öğretmenler eşlik etmektedir. Öğrencilerin her açıdan gelişimlerini desteklemek amacıyla çalışmalarını sürdüren özel okul öğrenciler için özel olarak programlar hazırlamaktadır. Öğrencilerin ilgi alanlarına göre çeşitlendirilmiş eğitim programları onların başarılı bireyler olmaları için düzenlenmektedir.
Pınar Eğitim Kurumları öğrenci merkezli yaklaşımlarıyla ön plana çıkmakta ve öğrenci konusunda oldukça hassas bir yapıdadır. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'ndeki konumu ile kolay ulaşılabilir bir yapıda olan Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi öğrencilerine servis imkanı da sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Kız Lisesi İletişim Bilgileri

Mehmet Akif Ersoy Mah. Yeşilay Cad. No:36 Yenimahalle / Ankara
0 312 332 27** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum