fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Pınar Eğitim Kurumları

Pınar Eğitim Kurumları'nın tüm kampüslerinin bilgilerine göz atın. Kurumun; güncel fiyatlarını, veli yorumlarını, yabancı dil olanaklarını hemen görüntüleyin.

Pınar Koleji'nde Eğitime Bakış

PINAR EĞİTİM KURUMLARI'NDA EĞİTİM

Pınar Eğitim Kurumları Balgat'taki ilk kampüsü ile 1997 yılında eğitim-öğretim hizmetine başlamıştır. Daha sonra 2008 yılında Çankaya Pınar Eğitim Kurumu'nu, 2011 yılında Damla Kreş ve Anaokulları'nı, 2012 yılında Pınar Koleji Yenimahalle kampüsünü, 2013 yılında Pınar Kız Liseleri'ni hizmete açmıştır.


Pınar Eğitim Kurumları, öğrencinin; sosyal, kültürel ve akademik yönden gelişimlerini bir bütün olarak ele almaktadır. Bu sayede öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini desteklemektedir. Tam Öğrenme Modeli'ni uygulayarak öğrencilerin eksiksiz bilinçlendirilmesi sağlanmaktadır. Pınar Koleji, öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak eğitim yaklaşımları sunmaktadır. Bu yöntem ve tekniklerle öğrencilerin eksiksiz ve en üst düzeyde bilinçlendirilmelerini amaçlamaktadır. Okulun sunduğu dersler arasında yatay geçiş programları oluşturularak öğrencilerin farklı alanlarda ve hayatla ilişkilendirilmesi amaçlanmaktadır.


Pınar Koleji, öğrenci merkezli eğitim yaklaşımları ile hizmet vermektedir. Alanında uzman, konulara yetkin ve deneyimli öğretmenler eşliğinde sürdürülen eğitim programları öğrencilerin çok yönlü gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Zengin eğitim programları ile hizmet veren kurumda yaparak-yaşayarak öğrenme temel alınarak bilgilerin kalıcılığı sağlanmaktadır. Öğrencilerin eksikleri saptanarak giderilmekte ve eksikler giderilerek bir sonraki konuya geçişi sağlanmaktadır. 21.yüzyıl teknolojisi yakından takip edilerek hazırlanmış eğitim ortamları öğrencilere çağın gereksinimlerini kazandırmayı amaçlayarak düzenlenmektedir. Pınar Kolejlerinde her sınıfta akıllı tahta bulunmaktadır. Akıllı tahtalar eşliğinde işlenen derslerde öğrenciler için interaktif eğitim CD'leri, filmler, animasyonlar ve bilimsel deneylerle işlenilen ders pekiştirilmekte aynı zamanda internet kullanılarak örneklendirilebilmektedir.


Pınar Eğitim Kurumları, okul öncesi dönemden lise dönemine kadar eğitim hizmeti sağlayarak öğrenciler için tamamlayıcı bir eğitim sistemi oluşturmaktadır. Küçük yaştaki öğrencilerin bilişsel, sosyal ve psikomotor gelişimleri sağlanmaktadır. Çağın gerekliliklerine göre dizayn edilen sınıflarda öğrencilerin tüm ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenmektedir. Anaokulu sınıfları maksimum 20 kişi ile sınırlandırılarak öğrencilerle birebir ilgilenme imkanı Pınar Eğitim Kurumları'nda artırılmaktadır. MEB eğitim programlarına ek olarak haftada 2 saat tüm yaş gruplarına akıl ve zeka oyunları etkinlikleri uygulanmaktadır. Pınar Koleji anaokulu döneminde öğrencilere düzenli olarak serbest zaman etkinlikleri, Türkçe ve yabancı dil etkinlikleri, sportif ve sanatsal etkinlikler, okuma ve yazmaya hazırlık etkinlikleri gibi birçok etkinlik imkanı sağlayarak gelişimlerini her açıdan desteklemektedir.


İlkokul dönemindeki öğrencilere sunulan dersler MEB yönergesine göre haftalık 30 saat ile, Pınar Eğitim Kurumları İlkokullarında bu eğitim-öğretim süresi haftalık 40 saattir. Milli Eğitim Programlarına ek olarak zeka oyunları dersleri ve karakter eğitimi dersleri de bu dönemdeki tüm öğrencilere verilmektedir. Zeka oyunları sınıfı, oyun ve etkinlik alanları bulunan eğitim ortamları ile öğrencilerin eğlenerek öğrenmesi sağlanmaktadır. Öğretmenler eşliğinde her gün düzenlenen okuma saatleri öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmaktadır. Öğrencilerin ihtiyaç durumlarına göre yaz ve yarıyıl tatillerinde takviye programları hazırlanarak öğrencilerin en üst seviyede bilinçlenmesi amaçlanmaktadır.


Pınar Eğitim Kurumları Ortaokulları ve Liseleri, haftalık 35 saat olarak MEB'in belirlediği ders saatine ek 5 saat eğitim saati ekleyerek öğrencilere haftada 40 saat örgün olarak eğitim hizmeti sağlamaktadır. Öğrencilerin çok yönlü gelişimlerine karşılamak ve onları eksiksiz bilinçlendirmek amacıyla uygulanan bu sistem alanında uzman eğitmenlerle gerçekleştirilmektedir. Ortalama 20 kişilik sınıflarda yapıcı disiplinden taviz vermeden eğitim programları uygulanan özel okulda öğrenciler her açıdan bilgilendirilmektedir. Pınar Eğitim Kurumları Liseleri 12. sınıf öğrencilerine yönelik olan yoğun TYT ve AYT deneme sınavları uygulayarak onların eksiklerini belirlemekte ve gidermektedir. Öğrencilerin gelişimlerini yakından takip ederek başarılı bireyler olmalarını hedeflemektedir.

Pınar Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Pınar Eğitim Kurumları Ücretleri 2022

Pınar Eğitim Kurumlarının 2022 fiyatlarına anaokulu için yemek ücreti ve tüm seviyeler için KDV dahildir.

Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti
Anaokulu 30.000 TL - 31.600 TL-
İlkokul 32.500 TL - 33.550 TL 3.750 TL - 8.000 TL
Ortaokul 35.750 TL - 37.500 TL 9.500 TL - 10.000 TL
Lise 41.000 TL - 47.500 TL 9.500 TL - 10.000 TL
Pınar Eğitim Kurumları İndirimleri
Pınar Eğitim Kurumları Yorumları
Devamını Gör
Pınar Koleji'nde Eğitime Bakış
Pınar Eğitim Kurumları Tanıtım Filmi
Pınar Eğitim Kurumları Ücretleri 2022
Pınar Eğitim Kurumları Galeriler

Pınar Eğitim Kurumları Kampüsleri

Pınar Eğitim Kurumları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Pınar Eğitim Kurumları Yenimahalle Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Ankara Çağlayan Anadolu Kız Lisesi, Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumu...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Pınar Eğitim Kurumları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum