fb
Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Pınar Eğitim Kurumları eğitim faaliyetlerine 1997 yılında başlamıştır. Yenimahalle'de bulunan Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi 'ni 2012 yılında kurmuştur. Açılan bu okul ile öğrenciler 2013-2014 eğitim öğretim yılına; akıllı tahta, teknolojik sınıflar, konferans salonu, spor salonu, fizik, kimya biyoloji laboratuvarları, teknoloji ve tasarım atölyeleri, yemekhane ve kantin imkanları sunan 6500 m2 kapalı alan sunan bir eğitim kampüsünün içerisinde yer almaktadır. Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi misyonu; kendisini sürekli yenileyen, öğrencilerin bireysel farklılıklarını dikkate alan, ufku açık, ekip çalışmasına inanmış, çağdaş ve dinamik eğitim-öğretim kadrosuyla Türk Milli Eğitiminin temel amaçları doğrultusunda sorumluluk bilincine sahip, idealist, girişimci, tutarlı, hoşgörülü, bilime ve sanata sevdalı bireyler yetiştirmektir. Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi vizyonu; insanlığın ortak değerlerini yaşam şekli haline getiren, geleceğimizi emanet edeceğimiz nesilleri ülkemize ve insanlığa kazandıran, sevgi ve bilginin paylaşıldığı, örnek teşkil eden bir eğitim kurumu olmaktır.
Pınar Eğitim Kurumları Ankara'da yer almaktadır. Çankaya ve Yenimahalle'de kurulmuş olan kampüsleri ile okul öncesinden lise dönemine kadar eğitim vermektedir. Öğrenciler için hazırlanmış okul alanları ile öğrencilere ferah ve rahat bir ortamda eğitim hizmeti sağlamaktadır. Pınar Eğitim Kurumları'nda öğrencilere alanında uzman öğretmenler eşlik etmektedir. Öğrencilerin her açıdan gelişimlerini desteklemek amacıyla çalışmalarını sürdüren özel okul öğrenciler için özel olarak programlar hazırlamaktadır. Öğrencilerin ilgi alanlarına göre çeşitlendirilmiş eğitim programları onların başarılı bireyler olmaları için düzenlenmektedir.
Pınar Eğitim Kurumları öğrenci merkezli yaklaşımlarıyla ön plana çıkmakta ve öğrenci konusunda oldukça hassas bir yapıdadır. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'ndeki konumu ile kolay ulaşılabilir bir yapıda olan Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi öğrencilerine servis imkanı da sağlamaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Havuz
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Akıllı Tahta

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Yüzme
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Robotik ve Kodlama

"Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Mehmet Akif Ersoy Mah. Yeşilay Cad. No:36 Yenimahalle / Ankara
0 312 332 42** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Ankara Aziziye Lisesi Özel Okul
Özel Ankara Aziziye Lisesi

harika bir okul olmayabilir ama gerçekten hocaları çok sıcak kanlı ve öğrencileri için ugraşıyor yani kısacası gerçek bi...

Özel Zehra Okulları Fen Lisesi Özel Okul
Özel Zehra Okulları Fen Lisesi

Çocuğumu kaydetmek için gezdiğim özel okullar arasında en donanımlı ve en güzel okul. Umarım eğitim kaliteside fiziksel...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum