fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Fen Erkek Lisesi

Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Fen Erkek Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Eğitim Türü: Erkek
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Fen Erkek Lisesi Hakkında

Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Fen Erkek Lisesi, yenilikçi eğitim anlayışıyla ön plana çıkmaktadır. Kurum, tam öğrenme metodunu benimsemekte ve bu metoda uygun olarak eğitim vermektedir. Böylece öğrenme süreçleri birbirinden farklı olan öğrencilerin öğrenme tarzlarına uygun eğitim almaları amaçlanmaktadır. Okul, öğrencilerinin üniversiteye giriş sınavlarındaki başarılarını maksimum seviyeye çıkaracak çalışmalar yürütmektedir. Hafta içi gerçekleştirilen takviye çalışmaları ve hafta sonu eğitim uygulamasıyla öğrencilerin konu eksiği yaşaması önlenmektedir. Bu uygulamalarla öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde avantajlı konuma geçmeleri sağlanmaktadır. Okulda düzenli aralıklarla gerçekleştirilen sınavlarla öğrencilerin eksik olduğu konular belirlenmektedir. Böylece alanında uzman ve tecrübeli eğitimci kadrosu, öğrencilere yönelik telafi çalışmalar yürütmektedir.
Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Fen Erkek Lisesi, öğrencilerine sınav sürecinde destek verirken aynı zamanda sosyal gelişimlerine de odaklanmaktadır. Okulda düzenlenen akıl ve zeka oyunları, satranç, robotik ve kodlama ve bilişim kulübü faaliyetleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri artırılmaktadır. Bu aktiviteler aynı zamanda öğrencilerin teknolojiye hakim, onu yönetebilen ve üretebilen bireyler olmalarını hedeflemektedir. Görsel sanatlar, el sanatları, sinema, tiyatro ve drama aktiviteleri ise öğrencilerin sanatsal yönlerini beslemektedir. Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Fen Erkek Lisesi'nde zihinsel ve sanatsal aktivitelerin yanı sıra sportif faaliyetler de gerçekleştirilmektedir. Basketbol, masa tenisi, yüzme, voleybol ve futbol aktiviteleriyle öğrencilerin hem fiziksel gelişimleri artırılmakta hem de sınav stresinden uzaklaşmaları sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yenimahalle Pınar Eğitim Kurumları Fen Erkek Lisesi İletişim Bilgileri

Mehmet Akif Ersoy Mah. Yeşilay Cad. No:30, Yenimahalle / Ankara
0 312 963 0751
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum