fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Antalya Final Akademi Anadolu Lisesi

Özel Antalya Final Akademi Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Antalya Final Akademi Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Antalya Final Akademi Anadolu Lisesi deneyimli ve alanında uzman öğretmen kadrosuyla hizmet vermektedir. Kurum, öğrencilerine bilgiyi ezberlemeyi değil bilgiye erişme ve kullanma yolları öğretmektedir. Okul böylece öğrencilerine sınav başarısının yanı sıra öz güven, sorumluluk bilinci ve merak duygusu da kazandırmaktadır. Kurum, sınıf başına düşen öğrenci sayısını sınırlı tutmakta ve öğrencileriyle birebir ilgilenmektedir. Böylece öğretmenler öğrencileri yakından tanımakta ve ihtiyaç duydukları konuları anlayarak destek olma fırsatı yakalamaktadır.
Lise, öğrencilerin üniversiteye geçiş sınavına odaklandıkları ve ders çalışma programlarının yoğunlaştığı bir dönemdir. Özel Antalya Final Akademi Anadolu Lisesi, eğitimdeki uzun yılların getirdiği tecrübe ve eğitime olan yenilikçi bakış açısıyla bu dönemde öğrencilere rehberlik etmektedir. Okulda bulunan yaz okulu ve hafta sonu eğitim uygulamaları da bu süreçte fayda sağlamaktadır. Öğrenciler bu uygulamalar sayesinde tatil dönemlerinde maksimum fayda almakta ve sınav sürecinde öne geçmektedir. Kurumun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bu süreçte alınan faydayı artırmaktadır. Öğrenciler bu servisten kariyer hedefi belirleme ve çalışma planı hazırlama gibi konularda destek alabilmektedir. Özel Antalya Final Akademi Anadolu Lisesi bunlara ek olarak öğrencilerin bu süreçte yaşayabilecekleri problemlere karşı önlemler almaktadır. Öğrencileri stresle başa çıkma ve zaman yönetimi gibi konularda bilgilendirmekte ve ihtiyaç duyduklarında destek olmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antalya Final Akademi Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Fener Mah. 1997. Sok. No:9, Muratpaşa / Antalya
0 242 244 73** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum