fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Seviye Okulları

Seviye Okulları için tüm eğitim bilgilerini bir arada görüntüleyin. Fiyatlar, eğitim anlayışları, fotoğraflar ve daha fazlasına hemen ulaşın.

Seviye Okulları'nda Eğitime Bakış

Seviye Okulları Ankara’da kurulmuş olan özel bir eğitim kurumudur. 1999 yılında Ankara'da kurulmuş olan kurum, günümüzde Ankara’nın çeşitli ilçelerinde ve Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden başlayarak lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesinde ise anadolu lisesi ve fen lisesi türlerinde eğitim vermektedir. Her bir kademede öğrencilerinin bireysel, akademik ve sosyal açıdan en iyi şekilde gelişmelerini sağlayacak çalışmalar yürütülmektedir.


Ankara Seviye Koleji, öğrencilerin yaratıcı ve eleştirel düşünebilme, problem çözebilme, teknolojiyi etkin kullanabilme yetkinlikleri kazanmalarına destek olmak için aklın ve bilimin ışığında eğitim felsefesi ile çağın gerektirdiği fiziksel altyapıyı ve teknolojiyi sağlamaktadır. Bu nedenle kurumda teknolojik imkanlardan yararlanılan fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Sınıflarda akıllı tahta donanımı bulunmaktadır. Kurum öğrencilerine geniş bir kampüs alanı sunmaktadır. Bu alanda öğrencilere sportif sanatsal ve kültürel faaliyetlerini gerçekleştirecekleri çeşitli alanlar sağlanarak öğrencilere sadece bir eğitim alanı değil, aynı zamanda bir yaşam alanı sunmak amaçlanmaktadır.


Seviye Eğitim Kurumları kolej bünyesinde verdiği eğitimin yanında özel eğitim kurslarına sahiptir ve yayıncılık alanında da sınava hazırlık yayınları üretmektedir. Kurum eğitimin çeşitli alanlarında sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile öğrencilerine nitelikli bir öğretim süreci sunmaktadır. Kurum öğrencilerin öğrenme düzeyini ve kalıcılığını artıran "tam öğrenme modeli" benimsenmiştir. Bu model ile öğrencilerin derslerini eksiksiz bir biçimde öğrenmeleri amaçlanmaktadır.


Seviye Okulları bünyesinde nitelikli bir eğitim kadrosu bulundurmaktadır. Bu kadro kendi branşında geçerli eğitimlerini tamamlamış, belirli bir bilgi birikimine ve deneyime sahip; öğrencilerle sağlıklı iletişim kurabilen eğitmenlerden seçilerek oluşturulmaktadır. Alanında uzman öğretmenler tarafından sınıf içi ve sınıf dışı etkinlikler ile çağdaş öğrenme yöntemleri kullanılmaktadır. Eğitim kurumlarında öğrenci, öğretmen ve veli iletişimi önemsenmekte ve eğitim programları buna uygun şekilde hazırlanmaktadır. Böylelikle çocukların eğitiminin tüm sürecini hem aileler hem de öğretmenler şeffaflıkla görebilmektedir.


Seviye Okulları'nda öğrencilerin eğitim sürecinde onlara yardımcı olabilmek adına rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulundurmaktadır. Bu servis öğrencilerin sınava hazırlık süreçlerinde onlara destek sağlamaktadır. Öğrencilerin kendilerine bir hedef belirlemelerine, bu hedefe uygun hareket etmelerine ve motivasyon kayıpları yaşamamalarına yardımcı olmaktadır. Bunun yanında öğrencilerin yaşayabilecekler psikolojik sıkıntıların problem haline gelmeden çözülmesi ve öngörülmesi desteklenmektedir.

Seviye Okulları Tanıtım Filmi
Seviye Okulları İndirimleri
Seviye Okulları Yorumları
Devamını Gör
Seviye Okulları'nda Eğitime Bakış
Seviye Okulları Tanıtım Filmi
Seviye Okulları Galeriler
Seviye Okulları Yorumları

Seviye Okulları Kampüsleri

Seviye Okulları kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Batıkent Seviye Okulları Yenimahalle Kampüsü
Ankara / Yenimahalle
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Ankara ilinin Yenimahalle semtinde bulunan Özel Seviye Okulları Batıkent Anaokulu 3 ile 6 yaş aralığındaki çocuklara eği...
Antalya Seviye Okulları Muratpaşa Kampüsü
Antalya / Muratpaşa
comment-icon 2 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Antalya Seviye Okulları Anadolu Lisesi, sarmal bir düzen içerisinde oluşturulmuş eğitim programları ile öğrencileri...
Karapürçek Seviye Ortaokulu Kampüsü
Ankara / Altındağ
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Karapürçek Seviye Ortaokulu, liseye geçiş aşamasındaki öğrencilerin hedefleri doğrultusunda ilerlemelerine olanak s...
Keçiören Ufuktepe Seviye Okulları Anadolu Lisesi Kampüsü
Ankara / Keçiören
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Ufuktepe Seviye Okulları Anadolu Lisesi eğitimlerini Ankara Keçiören bölgesinde devam ettirmekte olan özel lisedir....
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Seviye Okulları için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum