fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Antalya Maya Okulları Anadolu Lisesi

Özel Antalya Maya Okulları Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel Antalya Maya Okulları Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Antalya Maya Okulları Anadolu Lisesi, sosyal becerileri yüksek, girişken ve irade sahibi bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okul, branşında uzman eğitimci kadrosu ve kapsamlı eğitim programıyla fark yaratmaktadır. Kurum, öğrencilerinin üniversite sınavlarındaki başarı katsayısını artırmaya yönelik birçok çalışma yürütmektedir. Öğrencilere yönelik düzenli aralıklarla ölçme ve değerlendirme sınavları yapılmaktadır. Bu sınavlar sayesinde öğrencilerin eksik olduğu konular belirlenmektedir. Öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konular belirlendikten sonra ve bu doğrultuda bireysel ve grup olarak akademik destek verilmektedir. Okulda uygulanan hafta sonu eğitim sayesinde öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konularda destek alması kolaylaşmaktadır. Özel Antalya Maya Okulları Anadolu Lisesi, böylece öğrencilerinin başarılarını maksimum düzeye çıkarmaktadır.
Kurum, öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olmalarını amaçlamaktadır. Okulda bu amaca uygun olarak faaliyet gösteren bir uluslararası ofis bulunmaktadır. Bu ofis, yürüttüğü değişim programlarıyla öğrencilerin farklı ülkelerin kültürlerini tanımalarına öncülük etmektedir. Böylece öğrencilerin erken yaşta yurtdışı deneyimi yaşamaları ve dünya görüşlerinin şekillenmeleri sağlanmaktadır. Özel Antalya Maya Okulları Anadolu Lisesi, bu çalışmalarla beraber İngilizce dil eğitimini güçlendirmektedir. Böylece öğrencilerin İngilizceyi aktif olarak konuşmaları hedeflenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antalya Maya Okulları Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Demircikara Mah. 1436 Sok. No:6, Muratpaşa / Antalya
0 242 242 62** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum