fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Manavgat Akademi Yeni Çizgi Anadolu Lisesi

Özel Manavgat Akademi Yeni Çizgi Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Manavgat Akademi Yeni Çizgi Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Manavgat Akademi Yeni Çizgi Anadolu Lisesi, öğrencileriyle birebir ilgilenme prensibini benimsemektedir. Kurum, sınıf mevcutlarını sınırlı tutarak öğretmenlerin öğrencilerle birebir ilgilenme fırsatını artırmaktadır. Kurum, sahip olduğu fiziksel imkanların çeşitliliğiyle ve yenilikçi eğitim anlayışıyla dikkat çekmektedir. Sınıflardaki akıllı tahtalar sayesinde öğrencilerin derslere olan ilgisi artırılmaktadır. Kurumun fen laboratuvarları sayesinde ise eğitimciler derslerde işlenen konuları uygulamalı hale getirmektedir. Okulun yemekhanesinde öğrencilere hijyenik ve sağlıklı öğünler tüketme fırsatı verilmektedir. Okulun konferans salonunda ise motivasyon verici ve bilgilendirici aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Böylece öğrencilerin üniversiteye geçiş sınavlarındaki başarı katsayıları artırılmaktadır.
Özel Manavgat Akademi Yeni Çizgi Anadolu Lisesi, öğrencilerin karakter gelişimlerine önem vermektedir. Bu sebeple öğrencilere yönelik birçok sosyal aktivite gerçekleştirilmektedir. Basketbol, futbol, voleybol ve masa tenisi aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel olarak aktif kalmaları sağlanmaktadır. Böylece öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmekte ve aldıkları fayda artırılmaktadır. Kurumda gerçekleştirilen görsel sanatlar ve gezi kulübü aktiviteleriyle de öğrencilerin kültürel birikimleri artırılmaktadır. Robotik ve kodlama, bilişim kulübü ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Bu aktiviteler sayesinde öğrencilerin zihinsel gelişimleri maksimum seviyeye çıkmaktadır.
Özel Manavgat Akademi Yeni Çizgi Anadolu Lisesi, yabancı dil eğitimine de oldukça önem vermektedir. Okulda yoğun olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Branşında uzman eğitimcilerin verdiği yabancı dil eğitimi yabancı dil kulübünde yapılan aktivitelerle zenginleştirilmektedir. Böylece öğrenciler ezbere dayalı değil yaparak ve yaşayarak öğrenme fırsatı yakalamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Manavgat Akademi Yeni Çizgi Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Sorgun Mahallesi, Kemer Caddesi, No:83, Manavgat / Antalya
0 242 743 14** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum