fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Anadolu Lisesi, öğrencilerinin akademik olarak yetkin ve başarılı olmasına oldukça önem vermektedir. Kurum, öğrencilerin üniversiteye hazırlık sınavlarındaki başarılarını artırmaya yönelik çalışmalar yürütmektedir. Okulda gerçekleştirilen hafta sonu eğitim uygulaması sayesinde öğrenciler sınav hazırlığında avantajlı hale gelmektedir. Bu uygulamayla öğrenciler, ihtiyaç duyduğu konularda öğretmenlerden destek almaktadır. Okulda yapılan birebir soru çözümleri öğrencilere oldukça fayda sağlamaktadır. Böylece öğrencilerin eksik olduğu konular nokta atışı olarak tespit edilebilmektedir. Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Anadolu Lisesi, öğrencilerinin sınav döneminde yaşayabileceği problemleri önlemeyi hedeflemektedir. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bu hedefe uygun olarak gerekli önlemleri almaktadır. Öğrencilerle düzenli olarak görüşülmekte ve psikolojik desteğe ihtiyaçları olup olmadığı tespit edilmektedir. Branşında uzman eğitimciler ve yapılan çeşitli çalışmalarla hem öğrencilerin sınav başarısı hem de okuldan aldıkları fayda artırılmaktadır.
Kurum, öğrencilerin karakter ve sosyal gelişimlerini geliştirmek adına birçok faaliyet yürütmektedir. Robotik ve kodlama, akıl ve zeka oyunları, satranç ve bilişim kulübü aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimine katkıda bulunulmaktadır. Bu aktiviteler sırasında zihinsel olarak aktif olan öğrencilerin öğrenme süreci de hızlanmaktadır. Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Anadolu Lisesi'nde basketbol, beden eğitimi, futbol ve badminton aktiviteleri de düzenlenmektedir. Bu aktiviteler öğrencilerin hem fiziksel gelişimine katkıda bulunmakta hem de sınav stresinden uzaklaşmalarını sağlamaktadır. Okulda düzenlenen tiyatro, gezi kulübü, sinema ve müzik kulübü ise öğrencilerin sanatsal yönlerini açığa çıkarmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Serik Akdeniz Bilim Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Orta Mah. Belek Cad. No:54, Serik / Antalya
0 242 722 51** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum