fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Kestel Liseleri

Kestel liseleri arasında çocuğunuz için en uygun kurumları listeleyebilir, Kestel lise taban puanlarını öğrenerek tercih listelerinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Kestel'de bulunan özel liseler hakkında merak ettiğiniz detaylı bilgilere Kestel özel liseleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
8 okul bulundu.
Özel Mesafe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Kestel / Ahmet vefik paşaosb Mah.
Özel Mesafe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Mesafe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:30
Özel Mesafe Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Kestel / Ahmet vefik paşaosb Mah.
Özel Mesafe Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Mesafe Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kestel Sınav Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Kestel / Ahmetvefikpaşa Mah.
Özel Kestel Sınav Koleji Anadolu Lisesi

Özel Kestel Sınav Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kestel Sınav Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Kestel / Ahmetvefikpaşa Mah.
Özel Kestel Sınav Koleji Fen Lisesi

Özel Kestel Sınav Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kestel Hasan Aslanoba Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Kestel / Yeni Mah.
Kestel Hasan Aslanoba Anadolu Lisesi

Kestel Hasan Aslanoba Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şehit Emre Karaaslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Kestel / Yeni Mah.
Şehit Emre Karaaslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Şehit Emre Karaaslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bursa Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Kestel / Vanimehmet Mah.
Bursa Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Bursa Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Hasan Coşkun Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Kestel / Yeni Mah.
Hasan Coşkun Anadolu Lisesi

Hasan Coşkun Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kestel Liseleri

Kestel Bursa ilinde yer alan, sanayileşme bakımından gelişmekte olan bir bölgedir. Kestel bölgesinde fen ve teknoloji lisesi, mesleki ve teknik anadolu lisesi, fen lisesi, ve anadolu liselerine ulaşmak mümkündür. Kestel özel liseleri ve Kestel devlet liseleri farklı türlerde eğitim veren okullardan oluşmaktadır. Okul.com.tr'nin oluşturduğu Kestel Liseleri sayfasından bölgedeki bütün özel ve devlet liselerini görüntüleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden liselerin eğitim yaklaşımları ve okullar hakkındaki detaylı bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Kestel bölgesindeki liselerde öğrenci odaklı eğitim programları sürdürülmektedir. Uluslararası standartlarda eğitim verilen Kestel liselerinde öğrencilerin hedeflediği üniversiteleri kazanması amaçlanmaktadır. Filtreleme seçeneklerini kullanarak size en uygun okulu bulabilirsiniz. Aynı zamanda Kestel bölgesindeki özel lise fiyatları, liselerin fotoğrafları ve liselerin fiziksel imkanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kestel Liseleri sayfasından incelemek istediğiniz okulun profiline giriş yaparak okulların sınıf mevcudu, kulüp aktiviteleri, yabancı dil eğitimleri ve üniversite sınavlarındaki başarılarına ulaşabilirsiniz. Bilgi almak istediğiniz okulun adres bilgilerini görebilir, harita üzerindeki yerlerini inceleyebilirsiniz. Bölgedeki kurumlar uzman ve tecrübeli akademik kadrolarıyla öğrencilerine en doğru ve nitelikli eğitimleri vermektedirler. Eğitimde kendi alanında nitelikli ve tecrübeli akademik kadronun önemi sürekli öğrencilerle birebir iletişim içinde oldukları için çok fazladır.


Üniversite sınavına yönelik çalışmalar sürdüren Kestel Anadolu Liseleri öğrencilerine sunduğu rehberlik hizmeti ile sınav süreci boyunca öğrencilerine psikolojik destek sağlamaktadır. Rehberlik hizmeti günümüz dünyasında öğrencilerin problemlerini doğru biçimde tanımlanıp çözülme imkanı sağlaması bakımından oldukça önemlidir. Aynı zamanda Kestel Anadolu Liseleri uyguladıkları deneme sınavları sonrasında öğrencilere detaylı sınav raporları sunmakta bu sayede öğrenciler eksiklerini görebilme ve bu eksiklerini giderme imkanı bulmaktadır.


Bursa Kestel Mesleki Ve Teknik Anadolu Liseleri, sektöre alanında yetkin, kendilerini sürekli yenileyebilen ve geliştirebilen bireyler kazandırmayı amaçlamaktadır. Bölgedeki okullar fiziki açıdan yeterli materyallerle donatılmıştır, bunun sonucunda öğrenciler uygulamalı biçimde öğrenme imkanına sahip olmaktadır. Uygulamalı eğitim; konuların daha iyi kavranabilmesi ve teorik olarak öğrenilenlerin pratikteki karşılıklarının görülebilmesi açısından oldukça yararlıdır. Referans oluşturması açısından Kestel kolejleri ve Kestel bölgesindeki devlet liseleri hakkında veliler tarafından yapılan yorumları okuyabilirsiniz.


Kestel bölgesinde bulunan Fen Ve Teknoloji Liseleri öğrencilerin başarısını artırmak için farklı eğitim yöntemlerinin denendiği dönemde oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Fen ve teknoloji liseleri araştırmacı, yenilikçi, ileri görüşlü, ve özgür fikirli bireyler yetiştirme yönüyle tercih edilmektedir. Kestel Fen Ve Teknoloji Liseleri günümüz dünya düzenine ayak uydurabilecek bireyler yetiştirebilmek amacıyla teknolojiyle iç içe bir eğitim sunmaktadır.Kestel, liseler bakımından oldukça fazla bir çeşitliliğe sahiptir. Kestel bölgesindeki fen liseleri fen ve matematik alanlarındaki yetenekleri yüksek olan öğrencilere bu alanlarda nitelikli eğitim veren okullardır. Fen liseleri öğrencilerini araştırmaya yöneltmekte üstün nitelikli bilim insanlarının yetiştirilmesine önemli bir yer tutmaktadır. Filtreleme seçenekleri sonucunda kendinize uygun gördüğünüz Kestel kolejlerinin fiyat bilgilerini, liselerin fotoğraflarını, fiziksel imkanlarını ve veli yorumlarını detaylı bir biçimde görüntüleyebilirsiniz.


Kestel Liseleri listesini incelemek için yeterli zaman bulamıyorsanız Okul.com.tr'nin sizler için sunduğu Ücretsiz Eğitim Danışmanları ile hemen iletişime geçebilir, size en uygun okulu bulmaları için yardım isteyebilirsiniz.


Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum