fb
Onaylanmış Okul Profili

Yıldırım Liseleri

Yıldırım liseleri ve kolejlerinin fiyatları, fotoğrafları, veli yorumları, taban puanları ve kontenjanları ile ilgili detaylı bilgi alarak okulunuzu seçin!

6 okul bulundu.
Özel Yıldırım Yaşam Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yıldırım / Mevlana Mah.
Özel Yıldırım Yaşam Koleji Anadolu Lisesi

Özel Yıldırım Yaşam Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Özel Bursa Yıldırım Çelebi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Okul
Yıldırım / Yunusemre Mah.
Özel Bursa Yıldırım Çelebi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Özel Bursa Yıldırım Çelebi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:30
Özel Yıldırım Uğurlu Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Yıldırım / Yavuzselım Mah.
Özel Yıldırım Uğurlu Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Yıldırım Uğurlu Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bursa Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Yıldırım / Millet Mah.
Özel Bursa Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bursa Bilim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Uludağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Yıldırım / Millet Mah.
Özel Uludağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Uludağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:15 - 17:15
Özel Bursa Anadolu Lisesi Özel Okul
Yıldırım / Millet Mah.
Özel Bursa Anadolu Lisesi

Özel Bursa Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Yıldırım Liseleri

Yıldırım, Bursa'nın lise sayısı bakımından en büyük üçüncü bölgesi niteliğindedir. Bölgede bulunan özel ve devlet liselerinin eğitim farklılıklarına, bursluluk ve kontenjan bilgilerine, üniversite başarılarına, yabancı dil ve ikinci yabancı dil bilgilerine, okulların fiziki imkanlarına Okul.com.tr'nin oluşturduğu Yıldırım liseleri listesinden ulaşabilir, kriterlerinize uygun kurum ya da kurumları listeleyebilirsiniz.


Yıldırım özel liseleri ve devlet liseleri, sağladığı eğitim ile ortak amaçlar gütmektedir. Öğrencilerin lise öğrenimini kaliteli bir şekilde sürdürerek, geleceğe faydalı nesiller olarak hayata hazırlanmalarında etkin rol oynamaktadır. Yıldırım liseleri, öğrencilerinin eksiksiz bir biçimde bilinçlenmesini destekleyerek merkezi ve uluslararası sınavlarda başarıyı yakalayabilmelerini desteklemektedir. Aynı zamanda öğrencilerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda gelişimlerini sağlayarak kendilerine hedef oluşturmalarını amaçlamaktadır. Bu amaçları doğrultusunda öğrencilerin her yönden gelişimini desteklemekle birlikte öğrencilerin yetenekli ve ilgili olduğu alanlardaki gelişimlerini sağlayarak onların hedeflediği üniversite kapılarını aralamalarına ön ayak olmaktadır.


Yıldırım liseleri, yoğunlaşan bu dönemde öğrencilerin ruhsal ve zihinsel gelişiminde herhangi bir problem yaşanmadan eğitimi devam ettirmek amacı ile rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Okullarda bulunan rehberlik hizmeti öğrencilerin sorun ve problemlerinin çözümünde etkin rol almanın yanı sıra öğrencilerin hedefleri doğrultusunda en uygun üniversite tavsiyelerini sunmaktadır. Yıldırım kolejleri aynı zamanda öğrencilere çeşitli seminerler vererek onları üniversite ve bir sonraki dönem hakkında bilinçlendirmekte ve hayata hazır bireyler olarak yetişmelerinde etkin çalışmalar düzenlemektedir. Yıldırım özel liseleri, devlet liselerinden farklı olarak öğrencilerin akademik gelişimlerine ağırlıklı olarak destek sağlamaktadır. Hazırladığı eğitim programları ile çoğunlukla sınavlara yönelik çalışmalar sürdürmektedir. Veliler bu sebepten dolayı ağırlıklı olarak özel liseleri tercih etmektedir.


Yıldırım özel lise fiyatları; eğitim farklılıkları, sunulan imkanlar ve çeşitli ekstra çalışmalardan dolayı geniş bir aralıkta bulunmaktadır. Okul.com.tr'nin sizler için oluşturduğu Yıldırım liseleri listesinden öğrenciniz için en uygun okul ya da okulları görüntüleyerek, profilde yer alan numaralardan iletişime geçebilir, bölgedeki kurumların haritadaki konumlarını inceleyerek kendinize en yakın kurumları rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum