fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bursa Akşam Lisesi

Özel Bursa Akşam Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Bursa Akşam Lisesi Hakkında

Özel Bursa Akşam Lisesi eğitimlerini yarıda bırakmak zorunda kalan ve öğrenimini tamamlamak isteyen herkese hizmet etmektedir. Kurum, mezunlarına lise diplomasının yanı sıra üniversiteye giriş şansı da sunmaktadır. Okulda bulunan konferans salonu sayesinde öğrencilere yönelik bilgilendirici konferanslar düzenlenmektedir. Kariyer planlaması ve akademik ilerleme konusunda teşvik edilen öğrencilerin başarıları artmaktadır. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de her anlamda öğrencilerin yanında olmaktadır. Öğrenciler bu servisten destek alarak kendilerine hedef belirleyebilmekte ve çalışma planı hazırlayabilmektedir. Özel Bursa Akşam Lisesi'nin psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi ayrıca öğrencilerin yaşayabileceği psikolojik sorunlara karşı da önlem almakta ve ihtiyaç anlarında gerekli müdahaleleri yapmaktadır.
Okul, öğrencilerinin uygulamalı bir eğitim alarak donanımlı bireyler haline gelmelerini amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda okulda bulunan bilgisayar laboratuvarı etkin olarak kullanılmaktadır. Bu sayede hem eğitimcilerin işledikleri dersleri uygulamalı hale getirmesi hem de öğrencilerin derse olan ilgisinin artması sağlanmaktadır. Özel Bursa Akşam Lisesi'nin yemekhanesi de öğrenciler için oldukça fayda sağlamaktadır. Öğrenciler bu sayede düzenli şekilde sağlıklı öğünler tüketebilmektedir. Kurumun kütüphanesi ise öğrencilere çalışma ve ihtiyaç duydukları kaynaklara ulaşma fırsatı sunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bursa Akşam Lisesi İletişim Bilgileri

Esentepe Mah. Meltem Sok. No:3 Nilüfer/bursa
0 224 245 45** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum