fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Bursa Meltem Koleji

Bursa Meltem Koleji hakkında detaylı tüm bilgilere kolayca ulaşın. Bursa Meltem Koleji fiyatları, eğitim olanakları ve bursluluk sınavı hakkında detaylı bilgi alın.

Bursa Meltem Koleji'nde Eğitim

Bursa Meltem Koleji'nde Eğitime Bakış

Meltem Koleji, Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden itibaren lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesinde ise eğitim çalışmalarını anadolu lisesi ve akşam lisesi türlerinde sürdürmektedir. Kurum her bir kademesinde öğrencilerinin yaş grubuna uygun, gelişimlerini en iyi şekilde destekleyecek çalışmalar sürdürmektedir.


Bursa Meltem Okulları 1996 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu tarihten beri öğrencilerini Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı; milli ve manevi değerlerini benimseyen öğrenciler olarak yetiştirmek adına çabalamaktadır. Bunun yanında öğrencilerin kendi alanlarında en iyisi olmaları adına nitelikli bir akademik eğitim vermektedir. Bu nedenle kurumda fiziksel imkanlar ve öğretmen kadrosu titizlikle oluşturulmuş durumdadır.


Meltem Koleji bünyesinde uzman bir eğitim kadrosu yer almaktadır. Alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, belirli bir deneyim seviyesine sahip, öğrencilerle kaliteli ve verimli iletişim kurabilen kişiler eğitim kadrosunu oluşturmaktadır. Böylelikle öğrencilerle birebir iletişim kurabilen, onların sorunlarını gören ve bunlara çözüm arayabilen öğretmenler ile çocukların eğitim kalitesi artırılmaktadır.


Özel Meltem Okulları öğrencilerine fiziksel olarak da çeşitli imkanları sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda kurum geniş bir kampüs alanına sahiptir. İç ve dış alanlarda öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimlerini destekleyecek alanlar bulunmaktadır. Bu alanlar açık ve kapalı spor alanları, sanat atölyesi, müzik atölyesi, yemekhane, fen laboratuvarı, bilgisayar laboratuvarı, konferans salonu, geniş ve ferah sınıflar şeklindedir.


Bursa Meltem Okulları, her bir kademede Bursa özel okulları arasında en iyisi olmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle her kademede o kademenin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir eğitim müfredatı uygulanmaktadır. Anaokulu kademesinde öğrencilerin gelişimlerini bilişsel, zihinsel ve sosyal olarak geliştirecek çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle anaokulu kademesinde çeşitli eğitim sistemleri bir arada kullanılmaktadır.


Meltem Okulları ortaokul kademesinden itibaren sınav odaklı çalışmalarını yürütmektedir. Ortaokul ve lise kademelerinde öğrencilerin girecekleri önemli sınavlara tam yetkinlikle hazırlanmalarını sağlamak adına çeşitli sınava hazırlık çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Ek ders ve etütlerle öğrencilerin çalışmaları desteklenmekte, eksikleri belirlenerek tamamlama çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Bu sınava hazırlık dönemlerinde öğrencilerin yaşayabileceği motivasyon kayıplarının önüne geçmek, öğrencilerin psikolojik süreçlerini takip etmek adına kurum içerisinde işleyen bir rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulunmaktadır.

Bursa Meltem Koleji Anaokulu Tanıtım Filmi
Bursa Meltem Koleji İlkokul Tanıtım Filmi
Bursa Meltem Koleji Lise Tanıtım Filmi
Bursa Meltem Koleji İndirimleri
Bursa Meltem Koleji Yorumları
Devamını Gör
Bursa Meltem Koleji'nde Eğitim
Bursa Meltem Koleji Anaokulu Tanıtım Filmi
Bursa Meltem Koleji İlkokul Tanıtım Filmi
Bursa Meltem Koleji Lise Tanıtım Filmi
Bursa Meltem Koleji Galeriler
Bursa Meltem Koleji Yorumları

Bursa Meltem Koleji Kampüsleri

Bursa Meltem Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Bursa Meltem Koleji Nilüfer Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 48 Yorum announcement-icon 83 Duyuru
1996 yılından beri Özel Bursa Meltem Koleji nitelikli eğitimi öğrencilerimize sunmaktan mutluluk duymaktadır. Uzun zaman...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Bursa Meltem Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum