fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Darıca Final Anadolu Lisesi

Özel Darıca Final Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma

Özel Darıca Final Anadolu Lisesi Hakkında

Özel Darıca Final Anadolu Lisesi, eğitim alanındaki tecrübesi ve dinamik eğitimci kadrosuyla ön plana çıkmaktadır. Kurum, üniversiteye giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilerine çok yönlü destek ve telafi çalışmaları yürütmektedir. Branşında yetkin öğretmenler, öğrencilerin sınava hazırlanırken konu eksiği yaşamalarını önlemektedir. Kurumun rehberlik servisi, öğrencilerin akademik ilerlemelerini kayıt altına almakta ve eksik oldukları konuları belirlemektedir. Böylece öğrenciler, eksik oldukları konularda öğretmenlerinden hızlıca destek alma fırsatı bulmaktadır. Okulun psikolojik danışmanı da öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde yaşayabilecekleri psikolojik problemlere karşı önlemler almaktadır.
Özel Darıca Final Anadolu Lisesi, öğrencilerine sunduğu sosyal aktivitelerin çeşitliliğiyle ön plana çıkmaktadır. Basketbol, beden eğitimi, futbol ve jimnastik aktiviteleriyle öğrencilere fiziksel olarak aktif kalma fırsatı verilmektedir. Böylece öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin en üst seviyeye çıkması sağlanmaktadır. Drama, tiyatro, gezi kulübü, görsel sanatlar, müzik kulübü ve koro faaliyetleri ise öğrencilere ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfetme fırsatı vermektedir. Bu aktivitelere katılım sağlayan öğrencilerin sanatsal yönleri açığa çıkarılmakta ve çok yönlülükleri beslenmektedir. Özel Darıca Final Anadolu Lisesi'nde bunların yanı sıra robotik ve kodlama aktiviteleri gerçekleştirilerek öğrencilerin teknolojiyle iç içe olmaları amaçlanmaktadır. Böylece öğrencilerin problem çözme yetenekleri geliştirilmekte ve okuldan aldıkları fayda artırılmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Darıca Final Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Fevziçakmak Mah. İsra Sk. No: 12 İç Kapi No: 1 Darica / Kocaeli
0 262 655 00** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum