fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İzmit Seymen Koleji Anadolu Lisesi

Özel İzmit Seymen Koleji Anadolu Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel İzmit Seymen Koleji Anadolu Lisesi Hakkında

Özel İzmit Seymen Koleji Anadolu Lisesi; çağdaş, katılımcı, yaratıcı ve kendini yenileyen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, öğrencilerinin üniversiteye giriş sınavlarında maksimum başarıya ulaşması için çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Okul, öğrencilerine birebir etütler ve telafi çalışmaları düzenleyerek sınava eksiksiz hazırlanmalarını sağlamaktadır. Okulun rehberlik servisi de bu süreçte öğrencilerin bilinçli olarak ilerlemelerini sağlayacak faaliyetler gerçekleştirmektedir. Öğrenciler, rehberlik servisinden destek alarak kendilerine hedef belirlemekte ve çalışma planı hazırlamaktadır.
Kurum, öğrencilerinin üniversiteye giriş sınavlarındaki başarılarını artırmaya olduğu kadar sosyal gelişimlerini desteklemeye de odaklanmaktadır. Özel İzmit Seymen Koleji Anadolu Lisesi, bu doğrultuda çeşitli sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Basketbol, atletizm, masa tenisi, voleybol, futbol, jimnastik ve tenis aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel olarak gelişmesi hedeflenmektedir. Tiyatro, dekoratif sanatlar, görsel sanatlar, gezi kulübü ve sinema aktiviteleri ise öğrencilerin yaratıcılıklarını beslemektedir. Okulun müzik kulübü de öğrencilerin özellikle beğenisini toplamakta ve aldıkları faydayı artırmaktadır. Kulüp bünyesinde yapılan müzikle ilgili aktiviteler, öğrencilerin müzikle iç içe olmalarını ve ritim duygusu kazanmalarını sağlamaktadır. Özel İzmit Seymen Koleji Anadolu Lisesi'nde bu aktivitelerin yanı sıra bilişim kulübü faaliyetleri yürütülmektedir. Bu faaliyetler, öğrencilerin teknolojiyi sadece tüketen değil aynı zamanda üreten bireyler olmalarını hedeflemektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İzmit Seymen Koleji Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Yahya Kaptan Mah. Şehit Ergün Köncü Sok. No:81, İzmit / Kocaeli
0 262 311 76** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum