fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Seymen Koleji

Seymen Koleji'ne dair tüm bilgileri görüntüleyin. Bursluluk, fiyat bilgileri, eğitim anlayışları, veli yorumları ve daha fazlasını inceleyin.

Seymen Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Seymen Koleji Anaokullar

Seymen Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Seymen Koleji İlkokullar

Seymen Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Seymen Koleji Ortaokullar

Seymen Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Seymen Koleji Liseler

Seymen Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Seymen Koleji Hakkında

  • Seymen Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Seymen Koleji Tanıtım Filmi
  • Seymen Koleji Fiyatları 2021

Özel Seymen Koleji 1983 yılından bu yana tecrübesiyle Kocaeli’deki ilk özel eğitim kurumu olarak hizmet vermeye başlamıştır. Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında ilerleyen, çağdaş, azimli, ahlaklı nesiller yetiştirmek ilk hedefi olmuştur. Sürekli gelişmek idealiyle, Cumhuriyet yolunda laik, demokratik, hukuk devleti ilkeleri ile hareket eden, Milli Eğitimin yöntem ve yönetmeliklerine uygun, Atatürkçü, kendini yenileyen, çağdaş, katılımcı, yaratıcı, başarılı ve mutlu bireyler yetiştirmeye İzmit ve Darıca Yerleşkelerinde devam etmektedir.


İki bloktan oluşan Özel Seymen Koleji, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi olarak eğitim ve öğretim vermektedir. Bünyesinde yemekhanesi bulunan okul, yemeklerini gıda mühendisleri eşliğinde, diyetisyenler kontrolünde ve müdürün denetiminde hizmet vermektedir. Kütüphane olanaklarıyla öğrencileri okumaya ve araştırmaya sevk edip sevdirmektedir. Sahip olduğu kapalı ve açık spor salonları ve iki adet yüzme havuzu, öğrenci ve velilerin kullanımına sunulmuştur. Ayrıca resim, matematik ve Söyep atölyeleri de bu kapalı spor salonu bünyesinde bulunmaktadır.


Fen bilgisi ve kimya laboratuvarları yanında bilgisayar ve teknoloji laboratuvarları her türlü olanağı öğrencilerine sağlamaktadır. Yabancı öğrenciler için oryantasyon, lise öğrencileri için exchange programı, CEFR(ortak dilleri öğretimi ortak çerçeve programı)’ e dayalı İngilizce öğretimi ve 2. Dil olarak Almanca öğretimi verilmektedir. 2008-2009 Eğitim Öğretim yılından itibaren Eko-okul Programı üyesi olan okul, su, enerji, biyolojik çeşitlilik, tüketim alışkanlıklarımız, geri dönüşüm gibi konularda çalışmalar ve projeler yapmaktadır.


Yeşil Bayrak uluslararası tanınan ve saygınlığı kabul edilen, çevreye duyarlı okul anlamına gelen bir ekolojik etikettir. Özel Seymen Koleji, yeşil bayrağını 2 yılda bir tekrar almaya hak kazanmaktadır. Kolej, son eğitim teknolojisiyle donatılmış, öğrencilerin yetenek ve potansiyellerini kullanabildikleri, sürekli gelişim ve değişim ile mükemmellik anlayışıyla hizmet yürüten bilim ve kültür merkezi olma özelliği ile yoluna devam etmektedir.


Seymen Koleji 2021 fiyatlarının ne kadar olacağını netleştirdi. Kurum kardeş indirim oranını %10 olarak açıkladı. Aşağıda yer alan 2021 fiyatlarına KDV dahildir.


Eğitim SeviyesiEğitim ÜcretiYemek ÜcretiBilgi
Anaokulu19.500 TL 6.080 TLİletişime Geç
İlkokul25.000 TL 6.080 TLİletişime Geç
Ortaokul30.600 TL 6.080 TLİletişime Geç
Anadolu Lisesi32.000 TL 6.080 TLİletişime Geç
Fen Lisesi40.000 TL 6.080 TLİletişime Geç

Seymen Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Seymen Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Seymen Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum