fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İzmit Seymen Koleji Fen Lisesi

Özel İzmit Seymen Koleji Fen Lisesi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Özel İzmit Seymen Koleji Fen Lisesi Hakkında

Özel İzmit Seymen Koleji Fen Lisesi, çağdaş ve katılımcı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum, kapsamlı ve yenilikçi eğitim anlayışıyla fark yaratmaktadır. Eğitimciler, öğrencilerinin üniversiteye geçiş sınavlarındaki başarılarını artırmaya yönelik birçok çalışma yürütmektedir. Okulda, öğrencilerin sınav hazırlığına erkenden başlamaları için yaz okulu uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulama sayesinde öğrenciler sınav hazırlığında avantajlı konuma geçmektedir. Okulun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de öğrencilerin avantajlı duruma geçmesi için birçok çalışma yürütmektedir. Böylece sınav döneminde olan öğrencilerin yaşayabileceği problemlere karşı önlemler alınmaktadır.
Özel İzmit Seymen Koleji Fen Lisesi, eğitim teknolojileriyle donanmış fiziksel ortamıyla dikkat çekmektedir. Kurumda bulunan fen ve bilgisayar laboratuvarlarıyla derslerde işlenen konular uygulamalı hale getirilmektedir. Sınıflarda bulunan akıllı tahtalar, öğrencilerin derse olan ilgisini ve başarı katsayılarını artırmaktadır. Okulun futbol sahası, spor alanı ve havuzu ise öğrencilerin sportif faaliyetlerine ev sahipliği etmektedir. Bu sayede hem öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmekte hem de sınav stresinden uzaklaşmaları sağlanmaktadır. Özel İzmit Seymen Koleji Fen Lisesi'nin konferans salonunda öğrencilere yönelik bilgilendirici aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Sınav döneminde olan öğrencilere yönelik yapılan motivasyon verici aktivitelerle öğrencilere psikolojik destek verilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İzmit Seymen Koleji Fen Lisesi İletişim Bilgileri

Yahya Kaptan Mah, Şht. Ergün Köncü Sk. No:81, 41040 İzmit/kocaeli
0 262 311 76** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum