fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Matrix Koleji

Matrix Koleji hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri hemen inceleyin. Matrix Yazılım Koleji fiyatlarına, veli yorumlarına, iletişim bilgilerine ulaşın.

Matrix Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Liseler

Matrix Koleji Liseler

Matrix Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Matrix Koleji Hakkında

  • Matrix Koleji'nde Eğitime Bakış

Matrix Koleji, yazılım alanında öğrencilerini geliştirmeyi hedefleyen bir eğitim kurumudur. Kurum, yazılımın öneminin farkında olarak hareket etmektedir. Uzun zamandır yatırımları ve altyapısı hazırlanan kolej, 2021 senesinde eğitime başlamıştır. Yeni dünya koşullarında yazılım bilgisinin ilerlemede büyük önem kazanacağını bilen kurum, öğrencilerini bu gelişim sürecine ayak uydurabilecek şekilde yetiştirmektedir. Eğitim sistemlerinin temelini yazılım alanının tüm kolları oluşturmaktadır. Ankara ve Kocaeli illerinde, lise kademesinde hizmet vermektedir.


Matrix Eğitim Kurumları öğrencilerine yazılım alanında sağlam bir donanım kazandırmaktadır. 4 sene boyunca yazılım temelli eğitim gören öğrenciler kurum dışında da yazılım ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip edebilecek okur-yazarlık seviyesine erişmektedir.


Yazılım çok geniş alanlara yayılan ve yoğun bilgi birikimi gerektiren bir alandır. Bu durumun farkındalığıyla ilerleyen Matrix Okulları, tüm yazılım alanlarında öğrencilerini yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Mobil uygulamalar, unity ile oyun programlama, web uygulamaları, veri bilimi, nesne tabanlı programlama gibi yazılım alanlarında öğrencilere detaylı bir eğitim süreci sunulmaktadır.


Matrix Koleji öğrencilerine geleceğin önemli dillerinden olan yazılım dillerini de öğretmektedir. Python, C#, Front-end ve Back-end alanlarında kullanılacak HTML, CSS, JavaScript gibi dilleri öğrenmektedirler. Edindikleri bu donanım sayesinde öğrenciler bir uygulama ya da bir internet sitesi geliştirebilecek hale gelmektedir.


Sanayi devriminden bu yana üretilmiş olan bütün fiziksel sistemlerin günümüz teknolojisine uygun, “akıllı” bir sistem haline getirildiği Endüstri 4.0 anlayışı Matrix Koleji bünyesinde desteklenmektedir. Yazılım ve endüstrinin bir araya geldiği bu sistem öğrencilere anlatılarak geleceğin az eforla çok iş üreten teknolojilerini yaratmalarına aracı olunmaktadır.


Matrix Koleji yazılım dilinin uluslararası bir dil olduğunun farkındalığıyla hareket etmektedir. Bu farkındalık doğrultusunda öğrencilere evrensel bir dil olan İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Meslek hayatında kullanılabilecek mesleki dil eğitiminin yanında, öğrencilerin günlük yaşantılarında da kullanabilecekleri; İngilizce araştırmalar yapabilecekleri bir dil öğretmek amaçlanmaktadır.


Son zamanların önemli spor dallarından biri olan e-spor uygulamalarını Matrix Yazılım Koleji büyük titizlikle takip etmektedir. Çevrimiçi ortamda çoğunlukla video oyunlarıyla gerçekleştirilen bir müsabaka olan e-spor uygulamalarına katılmaları için Matrix Koleji öğrencileri kurum tarafından teşvik edilmektedir.

Matrix Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum