fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yolculuk Ortaokulu

Özel Yolculuk Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Yolculuk Ortaokulu Hakkında

Özel Yolculuk Ortaokulu, öğrencilerinin zihinsel gelişimlerinin en üst seviyeye çıkmasını hedeflemektedir. Kurum, bu hedefe ulaşmak adına birçok aktivite gerçekleştirmektedir. Okulun gezi kulübü aktiviteleri sayesinde öğrencilerin dünyaya farklı açılardan bakması sağlanmaktadır. Ebru ve tiyatro aktiviteleriyle de öğrencilerin estetik bakış açısı ve entelektüel birikim sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Kurumda öğrencilerin çağın teknolojilerine hakim bireyler olmaları için robotik ve kodlama aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler sayesinde öğrencilerin problem çözme yetenekleri de geliştirilmektedir. Kurumun müzik kulübü ise hem öğrencilerin beğenisini toplamakta hem de aldıkları faydayı artırmaktadır.
Özel Yolculuk Ortaokulu, yabancı dil eğitimine verdiği önemle bilinmektedir. Kurum, öğrencilerinin birden fazla dili etkin olarak konuşmalarını amaçlamaktadır. Eğitimci kadrosu bu amaç doğrultusunda öğrencilere İngilizce ve Arapça dil eğitimi vermektedir. Okulda gerçekleştirilen İngilizce drama aktiviteleriyle öğrencilerin aldıkları dil eğitimi çeşitlendirilmektedir. Bu aktiviteler sırasında öğrenciler öğrendikleri bilgileri aktif olarak kullanma fırsatı yakalamaktadır. Özel Yolculuk Ortaokulu'nun yabancı dil kulübü ise öğrencilerin aldığı faydayı önemli ölçüde artırmaktadır. Kulüp bünyesinde gerçekleştirilen aktivitelerle İngilizce ve Arapça dil eğitimi uygulamalı ve eğlenceli hale getirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yolculuk Ortaokulu İletişim Bilgileri

Şehit Osman Avcı Mah, Malazgirt 1071. Caddesi, Etimesgut/ankara
0 312 963 1542
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum