fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Keçiören Özel Ortaokulları

Keçiören özel ortaokulları bölgenin nüfusunun ve eğitime olan talebinin sürekli artması sebebiyle sayıca fazladır. Bölgedeki kurumlar artan ihtiyaca karşılık vermek adına eğitim kalitelerini sürekli iyileştirmektedir. Bu durumlar okul arayışında olan aileler için seçenekleri artırırken aynı zamanda okul bulma sürecini de zorlaştırmaktadır. Okul.com.tr sunduğu hizmetlerle bu süreçte velilere yardımcı olmaktadır. Aileler tüm okulları tek tek gezmek yerine Okul.com.tr üzerindeki profillerini inceleyebilmektedir. Okulların profillerinde bulunan detaylı görseller sayesinde fikir sahibi olunabilmektedir. Ayrıca Okul.com.tr üzerinden özel Keçiören ortaokullarının ortalama fiyat bilgileri, eğitim anlayışları ve ortalama sınıf mevcutları gibi birçok bilgiye ulaşılabilmektedir. Okulların profillerinden bu bilgileri inceleyebilir sizin için uygun olanlarla Okul.com.tr üzerinden kolayca iletişime geçebilirsiniz.


Ortaokul dönemi öğrencilerin liseye hazırlandığı oldukça önemli bir zaman dilimidir. Bu dönemde öğrencilerin dersleri konusunda destek alma ihtiyacı doğabilmektedir. Keçiören özel ortaokulları ek ders, etüt ve ders dışında verilen özel derslerle öğrencilerinin yanında olmaktadır. Öğrenciler bu sayede farklı bir kurumun desteğine ihtiyaç duymadan sınava hazırlanabilmektedir. Keçiören’deki özel ortaokullar bu dönemin maksimum verimle geçmesi adına akademik kadrosunu özenle seçmektedir. Öğretmenler öğrencilerle birebir iletişim ve empati kurabilen, alanında yetkin kişilerden seçilmektedir. Kurumlar böylece öğrencilerin sınav döneminde her anlamda yanında olmaktadır. Ek olarak okullarda bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri de öğrencilere bu dönemde destek olmaktadır. Bu servisler öğrencilerin kendilerine gelecek hedefleri seçmeleri ve bu hedeflere ulaşmak için çalışma planı hazırlamaları konularında destek olmaktadır. Ayrıca rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisleri sayesinde sınav döneminde yaşanabilecek psikolojik zorluklar için önlemler alınmaktadır. Keçiören’de psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bulunan okulları Okul.com.tr’nin filtreleme özelliğini kullanarak kolayca görüntüleyebilirsiniz.


Keçiören özel ortaokulları çoğunlukla kolejlerin bünyesinde eğitim veren kurumlardan oluşmaktadır. Kolejler tanınırlıkları, daha önce başarılarıyla kendilerini kanıtlamış olmaları ve sahip oldukları geniş imkanları sebebiyle tercih edilmektedir. Bunlara ek olarak veliler kolejlerin bütünleşmiş yapılarına da ilgi göstermektedir. Kolejlerde öğrencilerin anaokulundan liseye kadar tüm kademeleri aynı kurum bünyesinde görmeleri mümkün olmaktadır. Bu sebeple öğrenciler herhangi bir uyum problemi yaşamadan eğitim görebilmektedir. Veliler bu özelliği sebebiyle de kolejleri tercih etmektedir. Keçiören’deki kolejleri Okul.com.tr üzerinden inceleyebilirsiniz. Kolejler sayfası üzerinden fiziksel imkanları, sundukları hizmetler, verdikleri yabancı dil eğitimleri ve akademik kadroları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca okulların profillerinde bulunan yorumlardan da yararlanabilirsiniz. Profillerde bulunan yorumlar okulun eğitimini deneyimlemiş kişilerin gerçek yorumlarıdır. Bu sebeple özel okullar hakkında oldukça detaylı bilgi vermektedir. Siz de eğitimini deneyimlemiş okullara Okul.com.tr’ye üye olarak yorum yapabilirsiniz. Böylece okul arayışında olan velilere yardımcı olabilirsiniz.


Keçiören özel ortaokul fiyatları okulların sahip olduğu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Özel okul fiyatları kurumun bağlı olduğu koleje, sahip olduğu fiziksel imkanlara, bünyesinde bulunan akademik kadroya ve verdiği yabancı dil eğitimine göre farklılaşmaktadır. Bölgede bulunan eğitim kurumlarının sayıca fazla olması her bütçeye uygun fiyat bulmayı kolaylaştırmaktadır. Okulların ortalama fiyat bilgilerini okul profillerinden inceleyebilirsiniz. Ortalama fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak Okul.com.tr üzerinde onaylanmış profilleriyle yer alan kurumların size özel sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.


Keçiören'deki özel ortaokulları teker teker incelemeye vakit bulamıyorsanız ücretsiz eğitim danışmanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizlerin kriterlerine en uygun 5 okulu listelemektedir. Ücretsiz eğitim danışmanlarımızla iletişime geçerek okul arayışında vakit kazanabilirsiniz.


30 okul bulundu.
Özel Final Hedef Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / 19 Mayıs Mah.
Özel Final Hedef Akademi Okulları Ortaokulu verified

Özel Final Hedef Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Meltem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Etlik Mah.
Özel Ankara Meltem Koleji Ortaokulu verified

Üç çocuğum da bu okuldan mezun oldu. okulda verilen eğitim ve öğretim hizmetlerinden son derece memnunum. okulun milli m...

Özel Ankara Final Okulları Keçiören Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Osmangazi Mah.
Özel Ankara Final Okulları Keçiören Ortaokulu verified

Eğitimde kalite arayanların adresi...

Özel Keçiören Biltem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ufuktepe Mah.
Özel Keçiören Biltem Koleji Ortaokulu

Öğretmenlerin özverisi gerçekten takdire şayan dur.ben hem insani hemde eğitim anlamında çok memnunum.allah hepsinden ra...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel Ceceli Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Tepebaşı Mah.
Özel Ceceli Okulları Ortaokulu

25 yıllık özel eğitim deneyimine sahip, milli ve manevi değerlere sahip çıkan çağdaş bir özel eğitim kurumu. çocukların...

Özel Caner Özen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Yayla Mah.
Özel Caner Özen Koleji Ortaokulu

Özel Caner Özen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Keçiören İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Yayla Mah.
Özel Keçiören İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Keçiören İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Büyük Değişim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Etlik Mah.
Özel Büyük Değişim Koleji Ortaokulu

Özel Büyük Değişim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Başar Fen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Kanuni Mah.
Özel Başar Fen Koleji Ortaokulu

Özel Başar Fen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çağrı Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Karargahtepe Mah.
Özel Çağrı Okulları Ortaokulu

Özel Çağrı Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Türk Yurdu Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / İncirli Mah.
Özel Türk Yurdu Koleji Ortaokulu

Özel Türk Yurdu Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Etlik Sınav Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Emrah Mah.
Özel Etlik Sınav Ortaokulu

Özel Etlik Sınav Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:55 - 17:00
Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu

Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Keçiören Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Keçiören Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Keçiören Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Muradiye Ahmet Yesevi Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Kuşcağız Mah.
Özel Muradiye Ahmet Yesevi Ortaokulu

Özel Muradiye Ahmet Yesevi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Keçiören Kavram Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Pınarbaşı Mah.
Özel Keçiören Kavram Ortaokulu

Özel Keçiören Kavram Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Beşfen Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ufuktepe Mah.
Özel Beşfen Ortaokulu

Özel Beşfen Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kıvanç Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Emrah Mah.
Özel Kıvanç Ortaokulu

Özel Kıvanç Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ovacık Siraç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ovacık Siraç Koleji Ortaokulu

Özel Ovacık Siraç Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Öncü Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Çaldıran Mah.
Özel Ankara Öncü Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Öncü Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Keçiören Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Şefkat Mah.
Özel Keçiören Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Keçiören Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başkent Örnek Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Yayla Mah.
Özel Başkent Örnek Koleji Ortaokulu

Özel Başkent Örnek Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Ovacık Süleymaniye Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ovacık Süleymaniye Okulları Ortaokulu

Özel Ovacık Süleymaniye Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ovacık Hayat Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Atapark Mah.
Özel Ovacık Hayat Koleji Ortaokulu

Özel Ovacık Hayat Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Ovacık Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ovacık Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Ovacık Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Keçiören Özel Ortaokulları

Keçiören özel ortaokullarının eğitim alanlarındaki farklılıklarını inceleyerek öğrencinize en uygun kurumu keşfedin!
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum