fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Ankara Keçiören Özel Ortaokulları

Keçiören özel ortaokulları bölgenin nüfusunun ve eğitime olan talebinin sürekli artması sebebiyle sayıca fazladır. Bölgedeki kurumlar artan ihtiyaca karşılık vermek adına eğitim kalitelerini sürekli iyileştirmektedir. Bu durumlar okul arayışında olan aileler için seçenekleri artırırken aynı zamanda okul bulma sürecini de zorlaştırmaktadır. Okul.com.tr sunduğu hizmetlerle bu süreçte velilere yardımcı olmaktadır. Aileler tüm okulları tek tek gezmek yerine Okul.com.tr üzerindeki profillerini inceleyebilmektedir. Okulların profillerinde bulunan detaylı görseller sayesinde fikir sahibi olunabilmektedir. Ayrıca Okul.com.tr üzerinden özel Keçiören ortaokullarının ortalama fiyat bilgileri, eğitim anlayışları ve ortalama sınıf mevcutları gibi birçok bilgiye ulaşılabilmektedir. Okulların profillerinden bu bilgileri inceleyebilir sizin için uygun olanlarla Okul.com.tr üzerinden kolayca iletişime geçebilirsiniz.


Ortaokul dönemi öğrencilerin liseye hazırlandığı oldukça önemli bir zaman dilimidir. Bu dönemde öğrencilerin dersleri konusunda destek alma ihtiyacı doğabilmektedir. Keçiören özel ortaokulları ek ders, etüt ve ders dışında verilen özel derslerle öğrencilerinin yanında olmaktadır. Öğrenciler bu sayede farklı bir kurumun desteğine ihtiyaç duymadan sınava hazırlanabilmektedir. Keçiören’deki özel ortaokullar bu dönemin maksimum verimle geçmesi adına akademik kadrosunu özenle seçmektedir. Öğretmenler öğrencilerle birebir iletişim ve empati kurabilen, alanında yetkin kişilerden seçilmektedir. Kurumlar böylece öğrencilerin sınav döneminde her anlamda yanında olmaktadır. Ek olarak okullarda bulunan rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleri de öğrencilere bu dönemde destek olmaktadır. Bu servisler öğrencilerin kendilerine gelecek hedefleri seçmeleri ve bu hedeflere ulaşmak için çalışma planı hazırlamaları konularında destek olmaktadır. Ayrıca rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisleri sayesinde sınav döneminde yaşanabilecek psikolojik zorluklar için önlemler alınmaktadır. Keçiören’de psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi bulunan okulları Okul.com.tr’nin filtreleme özelliğini kullanarak kolayca görüntüleyebilirsiniz.


Keçiören özel ortaokulları çoğunlukla kolejlerin bünyesinde eğitim veren kurumlardan oluşmaktadır. Kolejler tanınırlıkları, daha önce başarılarıyla kendilerini kanıtlamış olmaları ve sahip oldukları geniş imkanları sebebiyle tercih edilmektedir. Bunlara ek olarak veliler kolejlerin bütünleşmiş yapılarına da ilgi göstermektedir. Kolejlerde öğrencilerin anaokulundan liseye kadar tüm kademeleri aynı kurum bünyesinde görmeleri mümkün olmaktadır. Bu sebeple öğrenciler herhangi bir uyum problemi yaşamadan eğitim görebilmektedir. Veliler bu özelliği sebebiyle de kolejleri tercih etmektedir. Keçiören’deki kolejleri Okul.com.tr üzerinden inceleyebilirsiniz. Kolejler sayfası üzerinden fiziksel imkanları, sundukları hizmetler, verdikleri yabancı dil eğitimleri ve akademik kadroları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca okulların profillerinde bulunan yorumlardan da yararlanabilirsiniz. Profillerde bulunan yorumlar okulun eğitimini deneyimlemiş kişilerin gerçek yorumlarıdır. Bu sebeple özel okullar hakkında oldukça detaylı bilgi vermektedir. Siz de eğitimini deneyimlemiş okullara Okul.com.tr’ye üye olarak yorum yapabilirsiniz. Böylece okul arayışında olan velilere yardımcı olabilirsiniz.


Keçiören özel ortaokul fiyatları okulların sahip olduğu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Özel okul fiyatları kurumun bağlı olduğu koleje, sahip olduğu fiziksel imkanlara, bünyesinde bulunan akademik kadroya ve verdiği yabancı dil eğitimine göre farklılaşmaktadır. Bölgede bulunan eğitim kurumlarının sayıca fazla olması her bütçeye uygun fiyat bulmayı kolaylaştırmaktadır. Okulların ortalama fiyat bilgilerini okul profillerinden inceleyebilirsiniz. Ortalama fiyat bilgilerini görüntülemek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak Okul.com.tr üzerinde onaylanmış profilleriyle yer alan kurumların size özel sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.


Keçiören'deki özel ortaokulları teker teker incelemeye vakit bulamıyorsanız ücretsiz eğitim danışmanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizlerin kriterlerine en uygun 5 okulu listelemektedir. Ücretsiz eğitim danışmanlarımızla iletişime geçerek okul arayışında vakit kazanabilirsiniz.


28 okul bulundu.
Özel Ankara Final Okulları Keçiören Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Osmangazi Mah.
Özel Ankara Final Okulları Keçiören Ortaokulu verified

Eğitimde kalite arayanların adresi...

Özel Kalaba Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Güçlükaya Mah.
Özel Kalaba Final Okulları Ortaokulu verified

İlgi ve alaka güzel teşekkürler emekleriniz için disiplin ve aile hissiyatı da çok iyi gerisi de biraz öğrencinin kendis...

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu verified

Özel Ankara Biltek Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00

Diğer Okullar

Özel Ankara Meltem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Etlik Mah.
Özel Ankara Meltem Koleji Ortaokulu

Üç çocuğum da bu okuldan mezun oldu. okulda verilen eğitim ve öğretim hizmetlerinden son derece memnunum. okulun milli m...

Özel Ovacık Siraç Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ovacık Siraç Koleji Ortaokulu

Sirac koleji keçiören ovacıkta bir kolej. biz anaokulundan beri çocuklarımızı gönderiyoruz. ortaokulda sıkı bir lgs takv...

Özel Keçiören Biltem Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ufuktepe Mah.
Özel Keçiören Biltem Koleji Ortaokulu

Öğretmenlerin özverisi gerçekten takdire şayan dur.ben hem insani hemde eğitim anlamında çok memnunum.allah hepsinden ra...

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 19:00
Özel Başar Fen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Kanuni Mah.
Özel Başar Fen Koleji Ortaokulu

Cumhuriyet ilkelerine bağlı ve bu bilimsel yolda ilerleyen nadir eğitim kurumlarından birisi.. öğretmenleri geleceğin ş...

Özel Keçiören Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Keçiören Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Keçiören Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Büyük Değişim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ayvalı Mah.
Özel Büyük Değişim Koleji Ortaokulu

Özel Büyük Değişim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Ankara Hayat Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Etlik Mah.
Özel Ankara Hayat Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Hayat Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Muradiye Ahmet Yesevi Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Kuşcağız Mah.
Özel Muradiye Ahmet Yesevi Ortaokulu

Özel Muradiye Ahmet Yesevi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ankara Çözüm Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Karşıyaka Mah.
Özel Ankara Çözüm Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Çözüm Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Adel Anka Eğitim Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Emrah Mah.
Özel Adel Anka Eğitim Ortaokulu

Özel Adel Anka Eğitim Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Başkent Örnek Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Yayla Mah.
Özel Başkent Örnek Koleji Ortaokulu

Özel Başkent Örnek Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Ankara Doğa Koleji Keçiören Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Yayla Mah.
Özel Ankara Doğa Koleji Keçiören Ortaokulu

Özel Ankara Doğa Koleji Keçiören Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Keçiören Öncü Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Çaldıran Mah.
Özel Keçiören Öncü Koleji Ortaokulu

Özel Keçiören Öncü Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Etlik Sınav Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Emrah Mah.
Özel Etlik Sınav Ortaokulu

Özel Etlik Sınav Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:55 - 17:00
Özel Ovacık Süleymaniye Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ovacık Süleymaniye Okulları Ortaokulu

Özel Ovacık Süleymaniye Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Ovacık Hayat Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Atapark Mah.
Özel Ovacık Hayat Koleji Ortaokulu

Özel Ovacık Hayat Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Ankara Yeni Nefes Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Karargahtepe Mah.
Özel Ankara Yeni Nefes Koleji Ortaokulu

Özel Ankara Yeni Nefes Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:15 - 16:15
Özel Keçiören Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Şefkat Mah.
Özel Keçiören Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Keçiören Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Keçiören Kavram Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Pınarbaşı Mah.
Özel Keçiören Kavram Ortaokulu

Özel Keçiören Kavram Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Tepebaşı Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Güçlükaya Mah.
Özel Tepebaşı Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu

Özel Tepebaşı Çözüm Akademi Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Caner Özen Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Yayla Mah.
Özel Caner Özen Koleji Ortaokulu

Özel Caner Özen Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Ovacık Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Keçiören / Ovacık Mah.
Özel Ovacık Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Ovacık Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00

Ankara Keçiören Özel Ortaokulları

Keçiören özel ortaokullarının eğitim alanlarındaki farklılıklarını inceleyerek öğrencinize en uygun kurumu keşfedin!

Keçiören Özel Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum