fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Antalya Yediiklim Ortaokulu

Özel Antalya Yediiklim Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 24
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:15/16:20

Özel Antalya Yediiklim Ortaokulu Hakkında

Özel Antalya Yediiklim Ortaokulu, öğrencilerinin fiziksel, zihinsel ve akademik gelişimlerini desteklemeyi hedeflemektedir. Kurum, branşında uzman eğitimci kadrosu ve aktivitelerle zenginleştirilmiş programıyla eğitim vermektedir. Okulda yapılan basketbol, futbol ve voleybol aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimlerine fayda sağlanmaktadır. Sportif faaliyetler, öğrencilerin fiziksel gelişimleri için önemli olan bu dönemde aldıkları faydayı artırmaktadır. Kurumda gerçekleştirilen akıl ve zeka oyunları, satranç ve robotik ve kodlama aktiviteleri ise öğrencilerin zihinsel gelişimlerini desteklemektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin problem çözme yeteneği gelişmekte ve farklı düşünme becerileri açığa çıkmaktadır. Özel Antalya Yediiklim Ortaokulu'nda drama ve görsel sanatlar aktiviteleri de düzenlenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin sanatsal yönleri beslenmekte ve entelektüel birikim sahibi olmaları teşvik edilmektedir.
Kurum, öğrencilerinin liseye geçiş sınavlarındaki başarılarını artırmak için birçok çalışma yürütmektedir. Alanında uzman eğitimciler, sınav sürecinde olan öğrencilere her anlamda destek vermektedir. Kurumun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi de bu süreçte alınan faydayı artırmaya odaklanmaktadır. Servis, öğrencilerle düzenli olarak görüşmekte ve eksik oldukları konuları tespit etmektedir. Öğretmenler böylece öğrencilerin ihtiyaç duyduğu konularda nokta atışı çözümler üretebilmektedir.
Özel Antalya Yediiklim Ortaokulu, öğrencilerinin yabancı dil eğitimine de oldukça önem vermektedir. Kurum, öğrencilerinin birden fazla dili etkin konuşmalarını amaçladığından İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Okulun yabancı dil kulübü de öğrencilerin eğitimini çeşitlendirmeyi hedeflemektedir. Bu kulüp bünyesinde yapılan aktiviteler sayesinde öğrencilerin aldığı İngilizce ve Almanca dil eğitimi uygulamalı hale gelmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antalya Yediiklim Ortaokulu İletişim Bilgileri

Yeşilova Mah. Aspendos Bulv. No:186, Muratpaşa/antalya
0 242 322 93** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum