fb
Özel Adalya Koleji Ortaokulu

Özel Adalya Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • google+ share
  • mail share
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:15
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Adalya Koleji Ortaokulu Hakkında

Antalya, Kepez’de eğitim ve öğretim hizmeti veren Adalya Koleji bünyesinde yer alan Özel Adalya Koleji Ortaokulu, ders saatleri 09.00 ile 16.00'dır. Adalya Koleji'nin belirlediği maksimum sınıf mevcutları 20 öğrenciden oluşmaktadır. Özel Adalya Koleji öğrenciler için hazırlanan organik ve hijyenik besinleri okulun yemekhanesinde öğrenci hizmetine sunmaktadır.
Adalya Koleji'nde dersliklerin haricinde, bir laboratuvar, kütüphane, futbol sahası, sanat atölyesi, müzik odası, bilgisayar laboratuvarı, konferans salonu ve kantin bulunmaktadır. Bu sayede öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerini desteklerken öğrencilerin ilgili ve becerili olduğu alanları ortaya çıkarmayı hedefelemektedir. Öğrencilerin ilgi ve becerilerine göre bir hobi edinmesi veyahut ileride sportif veyahut sanatsal yönlerde ilerlemesi adına destek olmaktadır. Adalya Koleji'nde her sınıfta akıllı tahta ile eğitim verilmektedir. 21.yüzyıl teknolojisini yakından takip etmekte olan özel kurum yenilikçi eğitim anlayışı ile öğrencilerin gereksinimlerini doğru ve etkin bir biçimde karşılamaya özen göstermektedir. Öğrencileri anlayarak ve düşünerek hareket eden Adalya Koleji öğrenci merkezli eğitim hizmeti vermektedir.
Sportif faaliyetler için kapalı spor salonu bulunan Özel Adalya Okulu öğrencilerin gelişimini yaz/kış döneminde de sağlamaktadır. Adalya Koleji Kepez'deki konumu ile kolay ulaşım noktasında olmasına karşın öğrencilerin sağlığı ve güvenliği açısından servis hizmeti de sunmaktadır. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce eğitim verilmektedir. Başlıca spor faaliyetleri, futbol, voleybol, basketbol, masa tenisi ve judodur. Sanatsal etkinlikler; ebru, görsel sanatlar, koro, bale, orkestra, piyano, ve halk oyunlarıdır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Akıllı Tahta

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Futbol
Judo
Masa Tenisi
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Bale
Orkestra
Görsel Sanatlar
Ebru
Piyano
Koro
Halk Oyunları

Kulüpler

Satranç
İzcilik
Akıl ve Zeka Oyunları

"Özel Adalya Koleji Ortaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Adalya Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Demirel Mah.2018 Sok. No:15 Kepez/antalya
0 242 326 44** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum