fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Adalya Koleji

Adalya Koleji hakkında detaylı bilgilere hemen göz atın. Adalya Koleji'nin erken kayıt dönemlerinden faydalanıp indirimli fiyatlarla kayıt fırsatını yakalayın.

Adalya Koleji'nde Eğitime Bakış

ADALYA KOLEJİ

Adalya Koleji 2013 yılından bu yana Atatürk ilke ve inkılaplarını kendine rehber edinerek dünyada fark yaratacak, iletişim gücü yüksek, yaşadığı toplumun sorunlarına çözüm yolları arayan, sorumluluk alabilen nesiller yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kendini yenilemekten ve gelişimlere ayak uydurmaktan geri kalmayan okul, son teknoloji ile donatılmış sınıflarda Antalya'da çağdaş eğitimin öncüsü olmuştur. Adalya Koleji uyguladığı eğitim modeli ile önce öğrencilerin ihtiyaçlarını saptamakta ve her öğrencinin farklı öğrenme becerilerine sahip olduğunu bilerek kişiye özgü yaklaşımlarla her öğrencisinin aynı kalitede eğitim almasını sağlamaktadır. Uygulanan bu model sayesinde her öğrencinin akademik, kültürel ve sosyal gelişim göstermesini sağlayacak, onu başarıya götürecek sağlam basamaklar tek tek hazırlanmaktadır.


Adalya Koleji alanında uzman Türk ve yabancı öğretmenler ile anaokulundan lise son sınıfa kadar en iyi İngilizce ve ikinci yabancı eğitimi veren kurumların başında gelmektedir. Günümüzde bir bireyin küresel toplumda herhangi bir yer bulabilmesi için İngilizce bilmesi beklenmektedir. Gençlerimizin uluslararası platformlarda fark yaratabilmeleri için pasif gözlemleyici olmaları yetmemektedir. Rekabetçi olabilmeleri için İngilizcenin yanında bir yabancı dil daha bilmeleri gerekmektedir. Bundan dolayı, Adalya Koleji Birleşmiş Milletler’in resmi dillerinden olan İspanyolca ve Fransızca lisanlarını da öğretmektedir. İngilizce ile küresel yeterliliğe sahip olan öğrenciler, ikinci yabancı dilleri ile fark yaratacaklardır. Ezberden uzak, öğrencilerin yaparak yaşayarak, keşfederek, öğrendikleri dili kullanarak etkili bir şekilde öğrenmekte ve en az iki yabancı dili etkin bir şekilde kullanabilecek yeterliliğe sahip bir şekilde mezun olmaktadırlar.


Öğrencilerin akademik, sosyal, kültürel ve dilsel gelişiminin yakından takip edilmesi bu gelişimlerin kalıcılaşması için çok önemlidir. Sınıf öğretmenleri, branş ders öğretmenleri ve rehberlik birimi sürekli öğrencilerin akademik ilerlemesini takip etmektedir. Zorluk yaşayan öğrencilere gerekli destek ve rehberlik sağlanmaktadır. Rehber öğretmenler tarafından kesintisiz takip edilen öğrenciler, doğru yönlendirme ve sürekli iyileştirme ile hayallerinin kapısını açmaktadır. Öğrencilerin dijitalleşen dünyada yönlerini bulmalarına önem veren Adalya Koleji, dijital dünyanın tüm olanaklarını öğrencilerine sunmakta ve gerekli teknolojik bilgi ve becerileri aktarmaktadır. Gerekli teknolojik yeterlilik ve farkındalık ile donatılan öğrenciler, teknolojinin zararlarından kaçınarak, kazanımlarını en iyi şekilde değerlendirebilmektedir.


Adalya Koleji gelişim odaklı eğitim felsefesiyle psikolojik danışmanlık, akademik mentorluk ve kariyer planlama çalışmalarıyla kendini tanıyan, seven; özgüvenli, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda hedeflerini belirleyen, hayatını doğru yönlendirebilen ve çevresinde farklılık yaratabilen bireyler yetiştirmektedir. Hayatlarında kritik geçiş dönemlerinde olan gençler sık sık gelecekleri hakkında belirsiz düşüncelere kapılabilmektedir. Öğrencilerin geleceklerini aydınlatma amacıyla sağlanan rehberlik ve danışmanlık sayesinde her öğrenci geleceğe emin adımlarla ilerleyebilmektedir. Okulda belirli dönemlerle yapılan deneme sınavları ile öğrenciler gelişimlerinin farkına varmakta ve motive olmaktadırlar. Eksiklerini fark eden öğrenciler ise yoğunlaşması gereken konuları tespit edebilmekte ve bu yönde aksiyon alabilmektedir. Ayrıca öğrenciler eksik konuları gidermek adına öğretmenleriyle birebir ders talep edebilmektedir.

Adalya Koleji Fiyatları 2024

Kepez'de kampüsü bulunan Adalya Koleji fiyatlarının 2024 - 2025 eğitim ve öğretim döneminde ne kadar olacağını paylaştı. Kurum, tamamı peşin ödemelerde %10 indirim uygulamaktadır. Adalya Koleji fiyatlarına KDV dahildir.

Antalya Adalya Koleji 2024 - 2025 Eğitim Dönemi Fiyatları
Eğitim Seviyesi Eğitim Ücreti Yemek Ücreti Yayın Ücreti Kıyafet Ücreti
Anaokulu 170.000 TL 60.000 TL 30.000 TL 18.000 TL
İlkokul 175.000 TL
Ortaokul 180.000 TL
Lise 190.000 TL
Adalya Koleji İndirimleri
Adalya Koleji Yorumları
Devamını Gör
Adalya Koleji'nde Eğitime Bakış
Adalya Koleji Fiyatları 2024
Adalya Koleji Galeriler
Adalya Koleji Yorumları

Adalya Koleji Kampüsleri

Adalya Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Adalya Koleji Kepez Kampüsü
Antalya / Kepez
comment-icon 8 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Antalya, Kepez’de eğitim ve öğretim hizmeti veren Özel Adalya Koleji İlkokulu, ders başlama saati 09.00, ders bitiş saat...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Adalya Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum