fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Adalya Koleji

Adalya Koleji hakkında detaylı bilgilere hemen göz atın. Adalya Koleji'nin erken kayıt dönemlerinden faydalanıp indirimli fiyatlarla kayıt fırsatını yakalayın.

Adalya Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Adalya Koleji Anaokullar

Adalya Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Adalya Koleji İlkokullar

Adalya Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Adalya Koleji Ortaokullar

Adalya Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Adalya Koleji Liseler

Adalya Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Adalya Koleji Hakkında

  • Adalya Koleji'nde Eğitime Bakış
  • Adalya Koleji Fiyatları 2021

ADALYA KOLEJİ

Adalya Koleji 2013 yıkından bu yana Atatürk ilke ve inkılaplarını kendine rehber edinerek dünyada fark yaratacak, iletişim gücü yüksek, yaşadığı toplumun sorunlarına çözüm yolları arayan, sorumluluk alabilen nesiller yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kendini yenilemekten ve gelişimlere ayak uydurmaktan geri kalmayan okul, son teknoloji ile donatılmış sınıflarda çağdaş eğitimin Antalya'daki öncüsü olmuştur. Adalya Koleji uyguladığı eğitim modeli ile önce öğrencilerin ihtiyaçlarını saptamakta ve her öğrencinin farklı öğrenme becerilerine sahip olduğunu bilerek kişiye özgü yaklaşımlarla her öğrencisinin aynı kalite de eğitim almasını sağlamaktadır. Uygulanan bu model sayesinde her öğrencinin akademik kültürel ve sosyal gelişim göstermesini sağlayacak onu başarıya götürecek sağlam basamaklar tek tek hazırlanmaktadır.


Adalya Koleji alanında uzman Türk ve yabancı öğretmenler ile anaokulundan lise son sınıfa kadar en iyi İngilizce ve ikinci yabancı eğitimi veren kurumların başında gelmektedir. Ezberden uzak, öğrencilerin yaparak yaşayarak, keşfederek, öğrendikleri dili kullanarak etkili bir şekilde öğrenmekte ve en az iki yabancı dili etkin bir şekilde kullanabilecek yeterliliğe sahip bir şekilde mezun olmaktadırlar.


Rehber öğretmenler tarafında kesintisiz takip edilen öğrenciler, doğru yönlendirme ve sürekli iyileştirme ile öğrencilerine hayallerinin kapısını açmaktadır. Adalya Koleji dijital dünyanın tüm olanaklarını öğrencilerine sunmakta ve dersler daha verimli bir şekilde ilerlemektedir.


Adalya Koleji gelişim odaklı eğitim felsefesiyle psikolojik danışmanlık, akademik mentorluk ve kariyer planlama çalışmalarıyla kendini tanıyan, güvenen, seven ilgi ve yetenekleri doğrultusunda hedeflerini belirleyen, hayatını doğru yönlendirebilen ve çevresinde farklılık yaratabilen bireyler yetiştirmektedir. Okulda belirli dönemlerle yapılan deneme sınavları ile öğrenciler gelişimlerinin farkına varmakta ve motive olmaktadırlar. Eksiklerini fark eden öğrenciler ise yoğunlaşması gereken konuları tespit edebilmekte ve bu yönde aksiyon alabilmektedir. Ayrıca öğrenciler eksik konuları gidermek adına öğretmenlerinde birebir ders talep edebilmektedir.

Adalya Koleji 2021 fiyatlarını aşağıda yer alan tablodan öğrenebilirsiniz. İlan edilen fiyatlara KDV dahildir. Öğrencilerin evlerine olan uzaklıklarına bağlı olarak değişen servis ücreti ise açıklanan fiyatlara dahil değildir. Adalya Koleji kardeş indirim oranını ise % 10 olarak belirledi.

Eğitim SeviyesiEğitim FiyatıYemek FiyatıDiğer Giderler (Yayın ve Kıyafet)
Anaokulu18.500 TL4.000 TL5.000 TL
İlkokul23.000 TL4.000 TL5.000 TL
Ortaokul 23.750 TL4.000 TL5.000 TL
Lise27.500 TL4.000 TL5.000 TL

Adalya Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Adalya Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Adalya Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Adalya Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum