fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Alanya Hasbahçe Koleji Ortaokulu

Özel Alanya Hasbahçe Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Sınıf Mevcudu: 9
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/16:30

Özel Alanya Hasbahçe Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Alanya Hasbahçe Koleji Ortaokulu Antalya'da sabah 08.30 ve 16.30 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Kurum her bir öğrencisiyle birebir ve karakterlerin uygun olarak ilgilenmeyi amaçlamaktadır. Sınıflardaki öğrenci mevcudu bu amaca uygun olarak oldukça sınırlı tutulmaktadır. Kurum öğrencilerinin karakter ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak için birçok aktivite düzenlemektedir. Eğitimciler tarafından öğrencilerin zihinsel aktivitelerini artırmak adına akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleri yapılmaktadır. Böylece liseye geçiş sürecinde olan öğrencilerin öğrenme süreçleri hızlandırılmaktadır. Kurumda yapılan robotik ve kodlama aktiviteleri de öğrencileri çağın teknolojilerine hakim hale getirmektedir. Özel Alanya Hasbahçe Koleji Ortaokulu bünyesindeki müzik kulübü ise öğrencilerin özellikle dikkatini çekmektedir. Bu kulüp bünyesinde öğrenciler ilgi alanlarına uygun müzik türleriyle iç içe olmaktadır. Bunların yanı sıra okulun gezi kulübü de öğrenciler için oldukça faydalı olmaktadır. Düzenli olarak yapılan gezi aktiviteleri öğrencilerin dünyaya farklı bir açıdan bakmalarını ve arkadaşlarıyla eğlenceli vakitler geçirmelerini sağlamaktadır.
Özel Alanya Hasbahçe Koleji Ortaokulu verdiği yabancı dil eğitimi ile bölgede beğeni toplamaktadır. Kurumda branşında uzman eğitimci kadrosu tarafından İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Böylece öğrencilerin birden fazla dili öğrenmesi ve uygulamalı olarak kullanması amaçlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Alanya Hasbahçe Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Fığla Mah. 335 Sok. No: 1 Alanya/antalya
0 552 427 33** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum