fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Antalya Çatı Koleji Ortaokulu

Özel Antalya Çatı Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Antalya Çatı Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Antalya Çatı Koleji Ortaokulu, öğrencilerine sunduğu yenilikçi eğitim anlayışı ve aktivite çeşitliliğiyle dikkat çekmektedir. Kurum, öğrencilerinin sosyal gelişimlerini artırmak ve çok yönlülüklerini desteklemek adına birçok sosyal faaliyet yürütmektedir. Basketbol, beden eğitimi, futbol, voleybol ve masa tenisi aktiviteleriyle öğrencilerin fiziksel gelişimleri maksimum seviyeye çıkarılmaktadır. Bu aktiviteleri gerçekleştiren öğrencilerin sosyalleşmesi ve ekip çalışmasına yatkın bireyler olması sağlanmaktadır. Gezi kulübü, tiyatro, sinema ve müzik kulübü aktiviteleri ise öğrencilerin estetik bakış açılarını geliştirmektedir. Kurum, sanatsal faaliyetler düzenleyerek öğrencilerinin çok yönlü bireyler olmaları teşvik edilmekte ve aldıkları fayda artırılmaktadır. Özel Antalya Çatı Koleji Ortaokulu, sanatsal ve sportif faaliyetlerin yanı sıra akıl ve zeka oyunları, satranç ve bilişim kulübü aktiviteleri de düzenlemektedir. Bu aktivitelerle öğrenciler zihinsel olarak aktif tutulmakta ve problem çözme yetenekleri geliştirilmektedir.
Kurum, öğrencilerinin liseye geçiş sınavlarındaki başarılarını artırmaya yönelik faaliyetler düzenlemektedir. Branşında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilere kapsamlı bir eğitim programı uygulamaktadır. Özel Antalya Çatı Koleji Ortaokulu'nun rehberlik servisi de bu süreçte öğrencilerin aldığı faydayı artırmaktadır. Rehberlik servisi, öğrencilerle düzenli olarak görüşmekte ve akademik ilerlemelerini kayıt altına almaktadır. Öğrenciler, rehberlik servisinden destek alarak hedef belirlemekte ve çalışma planı hazırlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antalya Çatı Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Muratpaşa Mah. Çatalköprü Cad. No:21, Muratpaşa / Antalya
0 242 242 44** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum