fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Fark Koleji Ortaokulu

Özel Fark Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Fark Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Fark Koleji Ortaokulu, Antalya'nın Manavgat ilçesinde hizmet vermektedir. Kurum, kapsamlı eğitim programı ve öğrencileriyle birebir ilgilenmesiyle ön plana çıkmaktadır. Okul, öğrencilerinin çok yönlü bireyler olmalarını amaçlayarak eğitim vermektedir. Bu sebeple öğrencilere yönelik sanatsal ve sportif faaliyetler gerçekleştirilmektedir. Okulda düzenlenen basketbol, beden eğitimi ve masa tenisi aktiviteleriyle öğrencilerin sporla iç içe olmaları sağlanmaktadır. Böylece öğrencilerin fiziksel gelişimleri için önemli olan ortaokul döneminden aldıkları fayda artırılmaktadır. Kurumun gezi kulübü ise öğrencilerin dünyaya farklı açılardan bakmalarını sağlayan aktiviteler gerçekleştirmektedir. Özel Fark Koleji Ortaokulu'nun müzik kulübü ise öğrencilerin özellikle beğenisini toplayan aktiviteler düzenlemektedir. Okulda yapılan piyano aktiviteleriyle öğrencilerin ritim duygusu kazanmaları ve müzikle iç içe büyümeleri sağlanmaktadır. Kurumda düzenlenen robotik ve kodlama aktiviteleriyle de öğrencilerin teknolojiyi üreten ve yöneten bireyler olarak yetişmesi amaçlanmaktadır.
Kurum, öğrencilerinin kaliteli yabancı dil eğitimi almasına önem vermektedir. Branşında uzman eğitimciler tarafından öğrencilere yönelik yoğun olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Özel Fark Koleji Ortaokulu'nun yabancı dil kulübünde yapılan aktivitelerle de öğrencilerin aldığı yabancı dil eğitimi çeşitlendirilmektedir. Böylece öğrencilerin öğrendikleri bilgilerin kalıcı hale gelmesi ve birden fazla dili konuşabilmeleri hedeflenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Fark Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Hatipler Mahallesi, 101. Sokak, No:4/z1 Manavgat / Antalya
0 242 746 26** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum