fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel İsabet Okulları Alanya Ortaokulu

Özel İsabet Okulları Alanya Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30

Özel İsabet Okulları Alanya Ortaokulu Hakkında

Özel İsabet Okulları Alanya Ortaokulu, Antalya bölgesinde İsabet Okulları bünyesinde eğitim vermekte olan, fiziki açıdan zengin, gelişen yüzyıl teknolojileri ile donatılmış bir kampüse sahip olan özel ortaokuldur. Öğrencilerine lise ön hazırlığı konusunda eğitmekte ve sınav streslerini azaltmak adına çeşitli etkinlik ve sunumlar düzenleyen okul maksimum başarıyı sağlamayı amaçlamaktadır.
Özel İsabet Okulları Alanya Ortaokulu lider şahsiyet yetiştirme programı adı altında öğrencilerinin lider özelliklerini ortaya çıkartacak çalışmalar ve aktiviteler yürütmektedir. Okulun eğitim anlayışı Tam Öğrenme Eğitim Modelidir. Hafta içi ve cumartesi günleri 2-4 saat aralığında etütlerle, ünite sonlarında yapılan ölçme ve değerlendirme testleri sonucunda eksiklik görülen noktalar hakkında eğitimler verilerek bilgiler tazelenmektedir.
Özel İsabet Okulları Alanya Ortaokulu'nda YEGEP(Yetenek Geliştirme Programı) uygulanmaktadır. Bu program çerçevesinde yaş ve ilgi alanlarına bağlı olarak öğrencilerin kendilerini keşfetmeleri ve yeteneklerini geliştirmeleri amacıyla uygulamalı etkinlikler düzenlenmektedir.
Özel İsabet Okulları Alanya Ortaokulu, veli-okul işbirliğine önem vermekte olan bir kurumdur. VİTO (Veli İzleme, Toplantı ve Organizasyon) programıyla yürütülen şeffaf ve ciddi okul izlenimi güçlendirme toplantıları yapılmakta, velilere öğrenciler ve gelişimleri hakkında tüm bilgiler raporlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İsabet Okulları Alanya Ortaokulu İletişim Bilgileri

Kızlarpınarı Mahallesi 1509. Sokak No:5 Alanya/antalya
0 242 513 81** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum