fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Manavgat Ayyıldız Koleji Ortaokulu

Özel Manavgat Ayyıldız Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00

Özel Manavgat Ayyıldız Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Manavgat Ayyıldız Koleji Ortaokulu lider nitelikli ve bilimsel düşünceye sahip bireyler yetiştirmektedir. Kurum Antalya'da eğitim teknolojilerini takip etmesi ve uygulaması ile dikkat çekmektedir. Okul bu prensipler doğrultusunda öğrencilerini teknolojik bir eğitim ortamıyla karşılamaktadır. Eğitimciler sınıflarda bulunan akıllı tahta sayesinde derslerini interaktif olarak işleyebilmektedir. Bu sayede öğrencilerin derse olan ilgisi artmakta ve akademik başarıları yükselmektedir. Kurumda bulunan bilgisayar ve fen laboratuvarları da öğrencilerin teknolojik gelişmelere hakim olmasını sağlamaktadır.
Okulda öğrencilerin güvenli ve konforlu şekilde ulaşım sağlaması için servis hizmeti bulunmaktadır. Özel Manavgat Ayyıldız Koleji Ortaokulu öğrencileri bu sayede okula rahatça ulaşırken ailelerin güvenlikle ilgili endişeleri de giderilmektedir. Kurumda ayrıca hafta sonu eğitim uygulaması da bulunmaktadır. Sınav hazırlığında olan öğrenciler bu uygulamayla derslerinde daha başarılı olmaktadır. Alanında uzman eğitimci kadrosu da sınava hazırlık sürecinde öğrencilere destek olmaktadır. Yaz okulu uygulaması ise öğrenciler ve aileler tarafından beğeni toplamaktadır. Öğrenciler yaz tatili sayesinde uzun süre okuldan uzak kalmamakta ve sınav sürecinde öne geçmektedir.
Okulda öğrencilerin karakter gelişimlerine yardımcı olan birçok aktivite gerçekleştirilmektedir. Okulun gezi kulübü düzenli olarak öğrencilere yönelik faydalı geziler düzenlemektedir. Bu aktivite öğrencilerin arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmesini sağlarken dünyaya farklı açılardan bakmalarını sağlamaktadır. Görsel sanatlar ve müzik kulübü ise öğrencilerin hayal dünyalarını ve yaratıcılıklarını ortaya koyması için alan yaratmaktadır.
Özel Manavgat Ayyıldız Koleji Ortaokulu yabancı dil eğitimi konusunda oldukça dikkat çekmektedir. Okulda İngilizce ve Almanca dil eğitiminin yanı sıra Rusça dil eğitimi de bulunmaktadır. Kurumun yabancı dil kulübü aktiviteleri ise dil eğitimini öğrenciler için eğlenceli hale getirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Manavgat Ayyıldız Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Side Mah. Kazım Karabekir (Selimiye) Cad. No: 16 İç Kapı No: Z1 Manavgat/antalya
0 533 260 96** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum