fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Gemlik Ortaokulları

Gemlik'teki ortaokulları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına tek bir sayfa üzerinden ulaşın! Gemlik'te bulunan özel ortaokullar hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarına ulaşmak için Gemlik özel ortaokulları listemizi ziyaret edin.
3 okul bulundu.
Özel Gemlik Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Kültür Koleji Ortaokulu

Özel Gemlik Kültür Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gemlik Çamlıca 2000 Ortaokulu Özel Okul
Gemlik / Cumhuriyet Mah.
Özel Gemlik Çamlıca 2000 Ortaokulu

Özel Gemlik Çamlıca 2000 Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 17:40
Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Gemlik Sınav Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gemlik Ortaokulları

Gemlik, Bursa'nın merkezi ilçelerinden biri olduğundan bölge okullarına çevre ilçelerden de oldukça fazla öğrenci gelmektedir. Bu bağlamda ortaokullar özel ve devlet olmak üzere farklı eğitim yaklaşımlarıyla bölgede hizmete devam etmektedir. Gemlik içerisindeki özel ortaokullar arasında kolej bünyesinde hizmet veren kurumlar oldukça tercih edilmektedir. Bu kurumların uzun süredir eğitim vermeleri de velilerde güven duygusu uyandırırken, sundukları geniş fiziki imkanlar doğrultusunda eğitimler daha kaliteli hale gelmektedir.


İlkokuldan liseye geçiş aralığı olan bu dönemde öğrencilere verilen eğitimler geleceklerini yönlendirecek bir altyapı oluşturmaktadır. Gemlik ortaokullarında öğrencilere sadece akademik bilgilerle değil aynı zamanda fiziki ve karakteristik gelişimlerle destek verilerek karar verme, problem çözme becerileri de kazandırılmaktadır. Bölge ortaokullarının tümüne yer verdiğimiz listeleme sayfası üzerinden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Gemlik ortaokullarının fotoğraflarına, adres bilgilerine, fiyatlarına, sınıf mevcutlarına ve daha birçok detaylı bilgiye profilleri inceleyerek göz atabilirsiniz. Yine profillerden okulları anlatan özet yazıları, daha önce okulları tercih etmiş velilerin olumlu ve olumsuz yorumlarını okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Gemlik kolejleri içerisinde yer alan yemekhaneler, bu okulları veliler tarafından rağbet gören okullar haline getirmektedir. Özel Gemlik ortaokulları genelinde yemek menüleri organik ve taze gıdalardan hazırlanmakta, uzman onayından geçtikten sonra öğrencilere sunulmaktadır. Spor ve oyun alanları dahilinde birçok farklı spor branşında eğitim veren bu okullarda öğrencilere branş öğretmenleri destek sağlamaktadır.


Gemlik ortaokulları fiyatları verilen eğitimler ve sunulan hizmetlerle doğru orantılı şekilde artış göstermektedir. Bölge içerisinde okul sayısı oldukça yeterlidir ve her bütçeye hitap eden okullar bulunmaktadır. Gemlik devlet ortaokulları ücretsiz olarak eğitim verdiğinden veliler ekonomik durumlarına göre bu okulları da tercih etmektedir. Gemlik ortaokulları listesinden aradığınız okulu devlet veya özel olarak işaretleyebilir, okulların verdiği eğitim imkanlarını, hizmetlerini, aktivite ve yabancı dillerini belirleyip kendinize özel okul listesine ulaşabilirsiniz. Okul profillerinden eğitim ücretlerinin yanı sıra servis ve yemek ücretlerini de görüntüleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ve kendinize uygun gördüğünüz okulun profilinden hemen iletişime geçebilirsiniz. Uygun okulu belirlemek için yeterli zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum