fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Gemlik Kültür Koleji Ortaokulu

Özel Gemlik Kültür Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Gemlik Kültür Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Gemlik Kültür Koleji Ortaokulu, yenilikçi eğitim anlayışı, açık fikirli akademik kadrosu ve modern dünyaya uyumlu eğitim materyalleriyle lise sınavına hazırlık eğitimlerini sürdürmektedir. Okulda kapalı spor salonu, müzik odası, spor alanı, yemekhane, futbol sahası, akıllı tahta, bahçe, bilgisayar laboratuvarı, laboratuvar, mutfak atölyesi, bahçe, sanat atölyesi, oyun alanı gibi fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Okul bu fiziksel imkanlar ile huzurlu bir ortamda, modern yöntemlerle entegre edilmiş, kalıcı ve kaliteli bir eğitim vermeyi hedeflemektedir. Kültür Koleji Ortaokulu'nda akıl ve zeka oyunları, dans, görsel sanatlar, jimnastik,voleybol, robotik ve kodlama, basketbol, drama, gezi kulübü, halk oyunları, modern dans, yabancı dil kulübü, beden eğitimi, proje kulübü, sinema, yoga, dekoratif sanatlar, futbol, tiyatro, bale, binicilik kulübü, satranç, el sanatları gibi kulüpler bulunmaktadır. Okul sunduğu bu kulüp aktiviteleri ile öğrencilerin akademik başarısının yanında sosyal hayatlarındaki başarı ve etkinliklerini arttırmak için çalışmalar yapmaktadır. Kurumda bunlara ek olarak yaz okulu, hafta sonu eğitim, servis, organik beslenme, rehberlik ve güvenlik bulunmaktadır. Kurum içerisinde öğrencilerin sağlıklarının korunup güvenli bir ortamda eğitimlerini gerçekleştirmeleri hedeflenmektedir.
Özel Gemlik Kültür Koleji Ortaokulu, modern tarzda uyguladığı eğitim programlarıyla sürekli değişen ve gelişen dünya düzenine uyum sağlayabilecek bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Modern tarzda uygulanan eğitimler sayesinde öğrenci yaşıtlarından farklı özelliklerini keşfedebilmekte, kendisini tanıyarak daha başarılı olabilmektedir. Kültür Koleji gelenekle geleceği birleştirdiği eğitim programlarıyla akademik başarısının yanı sıra sosyal yaşantısında da başarılı, öz güvenli, kendisine ve çevresine saygılı, dürüst ve çalışkan bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiştir. Kurumda dersler 08.00'da başayıp 18.00'da son bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Gemlik Kültür Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Umurbey Mah. Eski Orhangazi Yolu Cad. No:12, Gemlik/bursa
0 224 514 15** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum