fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kocaeli Marmara Koleji Ortaokulu

Özel Kocaeli Marmara Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20

Özel Kocaeli Marmara Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Kocaeli Marmara Koleji Ortaokulu, çağın gerektirdiği bilgi birikimine sahip bireyleri hayata hazırlamaktadır. Ulusal ve uluslararası platformlarda varlığının altını çizebilen karakterler oluşturmaktadır. Ortaokul seviyesinde etkili eğitim çalışmalarını sürdürerek bir üst eğitim seviyesine hazır, öğrenme bilincini hayatının merkezine entegre etmiş bireyler yetiştirmektedir. Ülkesini yurt içi ve yurt dışında başarı ile temsil edebilecek donanımlı ve nitelikli bireyler Marmara Eğitim Kurumları Ortaokulu'nda hayata hazırlanmaktadır. Dünya standartlarını yakından takip ederek öğrencilere en doğru eğitim ortamını hazırlamaktadır. Hazırlanan derslikler, laboratuvar ve atölyeler ile birlikte öğrencilere doğrudan katkı sağlanmaktadır. Akademik alanda güçlü öğretmenler eşliğinde öğrencilerin gelişimi her noktadan desteklenmektedir. Öğrencilerin bireysel beceri, ilgi ve yetenekli olduğu alanlara yönlendirmeler sağlanarak onların mutlu olduğu meslekleri yapmaları desteklenmektedir. Ulusal ve uluslararası ortak değerlere saygılı başarılı kişileri topluma kazandırmaktadır.
Özel Kocaeli Marmara Koleji Ortaokulu'nda demokrasiye inanan, kültürünü önemseyip diğer kültürlere saygılı, Atatürkçü kişiler yetiştirilmektedir. Oluşturulan eğitim modelleri ile birlikte öğrencilerin gelişimleri yalnızca akademik alanlarda değil sosyal ve kültürel alanlarda da sağlanmaktadır. Öğrencilerin yaşadıkları toplumlarda söz sahibi olmasıyla birlikte uluslararası alanlarda da etkili bireyler olmaları desteklenmektedir. Okulun öncelikli hedeflerinden birisi uluslararası eğitim müfredatı oluşturarak kapsamlı ve çok yönlü bir hizmet sunmaktır. Öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olmasını destekleyen eğitim içerikleri oluşturmaktadır. Yaşam için Eğitim felsefesiyle harekete başlayan IBO (Uluslararası Bakalorya Programı)'nun ilk yıllar programını uygulamaktadır. Böylelikle öğrenci dünya vatandaşı standartında eğitim almaktadır. Alanlarında donanımlı ve uzman öğretmenler eşliğinde sürdürülen eğitim programları ile öğrenim her açıdan desteklenmektedir. Yenilikçi eğitim yaklaşımları sayesinde öğrencilerin sosyal, sportif ve kültürel alanlarda da gelişimleri desteklenmektedir. Çeşitli aktivite programları hazırlanarak öğrencilerin birer hobi edinmesini sağlamaktadır. Öğrencilerin ilgili, yetenekli ve başarılı olduğu alanları ön plana çıkarak etkili bir eğitim süreci oluşturmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kocaeli Marmara Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Dumlupınar Mah. Şehit Turgut Çiçek Cad. No:47, Kartepe/kocaeli
0 262 373 13** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum