fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Şahin Sınav Koleji Ortaokulu

Özel Şahin Sınav Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var

Özel Şahin Sınav Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel Şahin Sınav Koleji Ortaokulu, özgüveni yüksek, eleştirel ve yaratıcı düşünebilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, bu hedefine ulaşmak adına öğrencilere yönelik birçok aktivite gerçekleştirmektedir. Okulda akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama, bilişim kulübü ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Bu aktiviteler öğrencilerin hem problem çözme yeteneğini geliştirmekte hem de teknolojik gelişmelere hakim bireyler olmalarını sağlamaktadır. Kurum, öğrencilere yönelik basketbol, futbol, voleybol, buz pateni, masa tenisi, yüzme, okçuluk, tenis ve badminton aktiviteleri gerçekleştirmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmekte ve okuldan aldıkları fayda artırılmaktadır. Özel Şahin Sınav Koleji Ortaokulu, bu aktivitelerin yanı sıra dans, halk oyunları, görsel sanatlar, sinema, tiyatro, dekoratif sanatlar, gitar, piyano ve perküsyon aktiviteleri gerçekleştirmektedir. Böylece öğrencilerin çok yönlü ve entelektüel birikim sahibi bireyler olmaları amaçlanmaktadır.
Kurum, öğrencilerinin kaliteli yabancı dil eğitimi almasına oldukça özen göstermektedir. Kurumda öğrencilere yoğun olarak İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Verilen yabancı dil eğitimi yapılan aktivitelerle de zenginleştirilmektedir. Okulun yabancı dil kulübünde düzenlenen aktivitelerin yanı sıra İngilizce drama faaliyetleri yürütülmektedir. Özel Şahin Sınav Koleji Ortaokulu, bu çalışmalarla öğrencilerin İngilizce dil eğitimini çeşitlendirmektedir. Böylece öğrencilerin lise dönemine geldiklerinde İngilizceyi aktif olarak konuşmaları hedeflenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Şahin Sınav Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

İstasyon Mah. Buğra Sok. No:1, Kartepe / Kocaeli
0 262 502 23** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum