fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Antalya Vizyon Koleji Anaokulu

Özel Antalya Vizyon Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Antalya Vizyon Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Antalya Vizyon Koleji Anaokulu eğitimin temeli niteliğinde olan bu dönemde öğrencilerin gelişimini en doğru biçimde karşılayabilmek adına eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Okul öncesinde etkili eğitim faaliyetleri oluşturarak öğrencilerin karakter ve kişilik gelişimlerine doğrudan fayda sağlamaktadır. Özel kolej, branşlarında donanımlı ve uzman öğretmen kadrosu ile ne istediğini bilen, öz güvenli, başarılı, donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Vizyon Koleji Anaokulu'nda derslikler maksimum 18 öğrenci ile sınırlandırılsa da derslikler geniş ve ferah bir yapıda bulunmaktadır.
Özel Antalya Vizyon Koleji Anaokulu'nda ilkokula hazırlık faaliyetleri sürdürülerek öğrencilerin herhangi bir sıkıntı ya da problem yaşamadan eğitim görmesi desteklenmektedir. İlkokul seviyesinin gerektirdiği iletişim, dil, düşünce ve bedensel becerileri kazandırmak adına eğitim faaliyetleri sürdürülmektedir. Okul öncesinde okuma yazma faaliyetleri içerisinde dinleme, konuşma ve anlama pratikleri yaptırılmaktadır. Öğrencilerin öz güvenli bireyler olabilmelerini desteklemek adına çalışmalar da sürdürülmektedir.
Özel Antalya Vizyon Koleji Anaokulu, ilk yıllar programını tematik bir yaklaşım şeklinde hazırlayarak öğrencilerin gelişimini desteklemektedir. Tematik yaklaşım sayesinde öğrencilerin farklı disiplinleri bir araya getirerek ilişkilendirmesi sağlanmaktadır. Kavramları bir bütün olarak öğrencilere sunan Vizyon Anaokulu, onların gelişiminde en doğru katkıyı sağlayabilmek adına faaliyet programlarını renklendirmektedir. Öğrencilerin daha farklı yollardan bakmasını destekleyerek onların bakış açısını genişletmesini sağlamaktadır. Vizyon Koleji'nin hazırladığı eğitim modelleri 3 yaştan itibaren ele alınarak 4. sınıfa kadar bütünsel bir yapıda ilerletilmektedir. Öğrenciler her sene bir önceki seneden daha detaylı bilgi almaktadır. Öğrencilerin yaş grupları dikkate alınarak onların doğru eğitim ortamlarında doğru eğitim materyalleriyle eğitim görmeleri sağlanmaktadır. Antalya Vizyon Anaokulu'nda öğrencilerin bireysel gelişimlerini desteklemek adına uygulanan eğitim modelleri 6 ana başlık altında ilerletilmektedir. Böylelikle eksiksiz bir öğrenim ortamı oluşturulmaktadır. Kapsamlı eğitim içerikleriyle birlikte veliler tarafından da sıklıkla tercih edilen bir kurum olmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Antalya Vizyon Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Kizilarik Mah. 2816. Sok. A1-A2 Girişli Blok, No:1A/a, Muratpaşa / Antalya
0 242 444 89** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum