fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Çocuk Adası Anaokulu

Özel Çocuk Adası Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/13:00

Özel Çocuk Adası Anaokulu Hakkında

Antalya Muratpaşa’da 3-6 yaş arasındaki çocukların bulunduğu Özel Çocuk Adası Anaokulu, bahçesi bulunan binasında hizmet vermektedir. Açık ve kapalı oyun alanları, etkinlik alanları, derslikleri ve çocukların aktif olarak kullandıkları tüm alanları, ferah, yüksek tavanlı, geniş ve havalandırma sorunu olmayan alanlardır. Çocukların sağlıklı bir ortamda bulunmaları gerekliliği göz ardı edilmeyen okulda yemeklerde de uzmanlar tarafından hazırlanmış özel menüler uygulanmaktadır. Çocuklara okuma yazmaya hazırlık çalışmaları, fen ve doğa etkinlikleri, matematik alıştırmaları, Türkçe dil etkinlikleri uygulamalı etkinlikler eşliğinde verilerek onların ilkokula hazır olmaları sağlanmaktadır. Ayrıca tüm yaş guruplarına yabancı dil olarak İngilizce dersleri oyunlar ve etkinlikler eşliğinde verilmekte olup, gün içinde derslerde öğretilen konulara sıklıkla yer verilmektedir. Bunların dışında 3-6 yaş grubu çocukların el becerilerini, sanatsal ilgilerini, fiziksel aktivitelerini canlı tutmak adına; tiyatro, dans, el sanatları, görsel sanatlar, origami, orff, satranç, bale, modern dans, halk oyunları, drama verilmektedir. Akıl ve zeka oyunları çocukların analitik düşünebilme becerilerini güçlendirmektedir. Ayrıca okulda değerler eğitimi dersleri de yapılmaktadır. Özel Çocuk Adası Anaokulu'nda öğrenciler zengin eğitim içerikleri ile ayrıcalıklı ve kaliteli bir öğrenim süreci yaşamaktadır. Okul öncesi dönemde öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını alanlarında uzman öğretmenlerle destekleyerek başarılı bireyler yetiştirmekte ilk adımı atmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Waldorf Pedagojisi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (4)

 • Özellikle Mert beye ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. Okulun Çok geniş bir alana sahip olması ve çocuğumun hiçbir aktiviteden eksik kalmamasından dolayı çok memnunum. Hijyen konusunda zaten söylenecek söz yok. Muhteşem bir okul ve özellikle psikolojik danışmanımıza da çok ilgili oldukları için teşekkür ederim. Tek kelimeyle muhteşem!

 • A

  Benim kızım 2 yaşından beri çocuk adası anaokuluna gidiyor. Büyük oğlum da buradan çok donanımlı bir şekilde mezun oldu. Biz ailecek çok memnunuz. Tüm çocuk adası ekibine teşekkür ederiz iyi ki varsınız iyi kiii :)

 • ÇK

  Yerleşke olarak büyük ve havalandırması harika olduğundan dolayı çocuklar hasta olmuyor.Sürekli öğretmen değiştirme sorunları var.

 • Veli

  Çocuğumu bi sene boyunca yarım gün gönderdim. Çok faydalı oldu.Çok memnunduk. Tavsiye ederim.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Çocuk Adası Anaokulu İletişim Bilgileri

Çağlayan Mah. Lara Cad. No:293, Muratpaşa/antalya
0 242 324 52** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum