fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Deniz Yıldızı Anaokulu

Özel Deniz Yıldızı Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/17:00

Özel Deniz Yıldızı Anaokulu Hakkında

Antalya Muratpaşa’da bulunan Özel Deniz Yıldızı Anaokulu 3 ve 6 yaş arası çocuklara eğitim vermektedir. Okulda her yaş grubuna özel sınıf bulunmakta ve sınıf kontenjanları 20 kişi olarak ayarlanmaktadır. Okulda 08.00 ve 17.00 saatleri arasında eğitim verilmektedir. Okulda tam zamanlı rehberlik hizmeti bulunmaktadır. Psikolojik danışman da sık sık okulda bulunmaktadır. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetiyle çocukların gelişimleri, problemleri ve olası ihtiyaçları takip edilerek velilerle paylaşılmaktadır. Okul eğitimine yaz okulu ile devam etmektedir. Okulda müzik odası, yemekhane, oyun alanı, bahçe, uyku odası bulunmaktadır. Okulda servis hizmeti bulunmaktadır. Okulda İngilizce, Türkçe dil, jimnastik, drama, modern dans, dans, halk oyunları, drama, bale, el sanatları, görsel sanatlar, müzik, ritim eğitimi verilmektedir. 6 yaş grubuna okuma ve yazma eğitimi verilmektedir. Okulda satranç, akıl ve zeka oyunları kulübü bulunmaktadır.
Özel Deniz Yıldızı Anaokulu'nda eğitim öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda etkili faaliyet programları beraberinde sürdürülmektedir. Alanlarında donanımlı ve uzman öğretmen kadrosu ile öğrencilerin zihinsel ve fiziksel gelişimlerini her noktadan destekleyerek ilkokula hazır bireyler olmalarını desteklemektedir. Küçük yaştaki öğrencilerin gelişimleri konusunda oldukça hassas olan Deniz Yıldızı Anaokulu, yenilikçi eğitim yaklaşımları ile ayrıcalıklı bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Benimsediği öğrenci odaklı eğitim anlayışıyla geleceğin mutlu, neşeli, sorumluluk sahibi, kendini ifade edebilen, başkalarına saygılı, donanımlı ve başarılı bireylerini yetiştirmektedir. Özel Deniz Yıldızı Anaokulu, öğrencilere yaşayarak öğrenme imkanı sunar ve bu sayede daha akılda kalıcı eğitimler verilmektedir. Okulda alanlarında uzman branş öğretmenleri ve sınıf öğretmenleri çalışmaktadır. Öğrenci odaklı çalışmalar yapan okulun amacı öğrencileri her alanda geliştirmektir. Eğlenceli aktiviteler ile çocukların okulu sevmelerini ve keyifli vakit geçirmelerini sağlayan okul, çocukların ihtiyacı olan tüm öğrenme ortam ve materyallerini onlara sunmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (1)

  • Veli

    Çok ekstra bir özelliği olmamakla beraber bütçenize ve istediğinize göre size göre olabilecek bir okul.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Deniz Yıldızı Anaokulu İletişim Bilgileri

Meydan Kavağı Mah. 1580 Sok. No:3, Muratpaşa / Antalya
0 242 312 68** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum