fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Fark Koleji Anaokulu

Özel Fark Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Fark Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Fark Koleji Anaokulu, Antalya'nın Manavgat bölgesinde eğitimde güçlü akademik kadrosuyla okul öncesi eğitim vermekte olan kurumdur. Bünyesine kabul ettiği 3-6 yaş aralığındaki öğrencilerin gelişiminde aktif rol oynayarak onların donanımlı bireyler olmasını sağlamaktadır. Öğrencilerini samimi ve ev sıcaklığında bir ortamda eğitmeyi amaçlayan okul Fark Koleji'nin akademik disiplinini uygulamaktadır. Okul öncesinde uyguladığı yabancı dil eğitimleri ile anaokulundan başlayarak kalıcı bir dil eğitimi sunmaktadır.
Özel Fark Koleji Anaokulu öğrencilerine sunduğu eğitimlerin yanı sıra okul içerisinde sunduğu hizmetlerle bir aile ortamı yaratmayı amaçlamaktadır. Yemekhanesi bulunan özel anaokulunda yemekler öğrencilerin gelişim dönemlerine uygun hazırlanan yiyeceklerden oluşmaktadır. Yemekler hazırlanırken kullanılan her türlü gıdanın taze ve doğal olmasına önem gösterilmektedir. Fark Koleji Anaokulu, öğrencilerin sağlık sorunlarına yakalanmadan hijyenik bir ortamda eğitim görmelerini hedeflemektedir. Hijyenik ortam yaratma konusunda öğrencilerin her etkinlikten sonra kullandıkları oyuncaklar temizlenmektedir.
Özel Fark Koleji Anaokulu'nda hazırlanan etkinliklerin temel amacı küçük yaştaki öğrenciye öz bakım becerilerini kazandırmak ve öğrenciyi ilkokula etkili biçimde hazırlamaktır. Bireysel farklılıkları da göz önünde bulundurarak öğrencilerin gelişimine en doğru katkıyı sağlamayı hedeflemektedir. Okul öncesinde rehberlik hizmetlerinin önemini vurgulayan kurumda önleyici ve gelişimsel temelli rehberlik hizmeti verilmektedir. Özel Fark Koleji Anaokulu küçük yaştaki öğrencilerin anne-baba ile gerçekleşecek olan aktivitelerine de oldukça önem vermektedir. Çok yönlü eğitim faaliyetleri doğrultusunda öğrencilerin ilerleyen dönemlerde aktif bireyler olmalarını sağlamaktadır. Öğrencilerinin psikomotor, bilişsel, zihinsel ve fiziksel gelişimlerini desteklemeye yönelik oluşturulan etkinliklerle birlikte kapsamlı bir öğrenim süreci oluşturmaktadır. Öğrencilere ilkokul dönemine hazırlık çalışmaları uygulatmaktadır. Öğrencilerin kalem tutma, okuma, yazma becerilerinin gelişiminde aktif rol oynayarak onların ilerleyen süreçte hazır bireyler olmalarını sağlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Fark Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Hatipler Mahallesi, 101. Sokak, No:4/z1 Manavgat / Antalya
0 242 746 26** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum