fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sancak Koleji Anaokulu

Özel Sancak Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:20/16:10

Özel Sancak Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Sancak Koleji Anaokulu, iletişim gücü yüksek ve bireysel farklılıkları özümsemiş bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum 4 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere aktivitelerle zenginleştirilmiş bir eğitim sunmaktadır. Okulda atletizm, beden eğitimi, masa tenisi, jimnastik ve okçuluk aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler sayesinde öğrencilerin erken yaşta sportif faaliyetlerle iç içe olmaları sağlanmaktadır. Kurumda ayrıca drama, gezi kulübü ve tiyatro faaliyetleri de yürütülmektedir. Bu faaliyetlerle öğrencilerin kültürel birikimlerinin artması ve farklı bakış açıları kazanmaları hedeflenmektedir. Özel Sancak Koleji Anaokulu'nda bu aktivitelere ek olarak dekoratif sanatlar, el sanatları ve görsel sanatlar faaliyetleri düzenlenmektedir. Küçük yaştaki öğrenciler bu aktiviteler sırasında yaratıcılıklarını ortaya koyma fırsatı bulmaktadır. Okulda düzenlenen akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleri ise öğrencilerin zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Bu aktiviteleri gerçekleştiren öğrencilerin problem çözme yetenekleri gelişmektedir.
Kurum, öğrencilerinin erken yaşta yabancı dil eğitimi almasına oldukça önem vermektedir. Branşında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilere yoğun olarak İngilizce dil eğitimi vermektedir. Özel Sancak Koleji Anaokulu'nun yabancı dil kulübünde öğrencilere yönelik çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir. Böylece küçük yaştaki öğrencilerin aldığı eğitimin uygulamalı hale gelmesi ve öğrendikleri dili pekiştirmeleri sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sancak Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Yeni Mahalle, 517. Sokak, No:14, Finike / Antalya
0 242 855 59** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum