fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ufaklık Anaokulu

Özel Ufaklık Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:30
Sabahçı: 08:00/12:30

Özel Ufaklık Anaokulu Hakkında

Antalya Muratpaşa ilçesinde hizmet vermekte olan Özel Ufaklık Anaokulu, 15 kişilik özel sınıflara sahiptir. Bu sınıflarını çocukların yaş gruplarına uygun olarak oluşturmaktadır. Okul öncesi eğitimde yabancı dile önem veren anaokulu uluslararası dil programı içerisinde bulun proje ortağı ülkeler ve okullarla ortak dil olan İngilizce üzerinden eğitimlerini paylaşmaktadır. Yaşayarak öğrenmek adına dil etkinlikleri de düzenlemektedir. Okulun öğrencilerine sunduğu fiziksel imkanlar içerisinde yemekhane, oyun odası, uyku odası, açık ve kapalı oyun alanları, mutfak atölyesi, sanat atölyesi, müzik odası bulunmaktadır. Çocukların sanatsal gelişimlerini desteklemek adına modern dans, dans, bale, dekoratif sanatlar, görsel sanatlar, el sanatları, tiyatro, seramik ve drama eğitimi vermektedir. Okul satranç kulübüne, akıl ve zeka oyunları eğitimine sahiptir. Geleceğin önemli kazanımlarından olan kodlama becerisini geliştirmek ve çocukları mesleki hayatlarında bir adım öne çıkmalarına yarayarak robotik ve kodlama eğitimi de verilmektedir. Temizlik ve hijyen kurallarına özen gösterilmektedir. Özel Ufaklık Anaokulu'nda öğrencilerin ufkunu genişletecek, okul öncesi becerileri kazanmalarını destekleyecek özgün eğitim modelleri branş öğretmenler eşliğinde etkili faaliyetlerle öğrencilere aktarılmaktadır. 36 aylıktan itibaren bünyesine kabul ettiği öğrencilerin eğitim ihtiyacını kaliteli yaklaşımlarla destekleyerek çok yönlü bir hizmet sağlamaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (8)

 • TE

  Süper bir okul! Sevgi dolu ve profesyonel kadro! Kesinlikle tavsiye ederim!

 • Fu

  Bu okulda çocuklar mutlu aileler mutlu. öğretmenlerin ilgisi ve tecrubesi süper. okulun bahcesı çocuklar icin yeterli. Okul yeteri kadar donanıma sahip. Branş dersler ve ingilizce ağırlıkta.tavsiye ederim..

 • Eb

  Öğretmenleri güleryüzlu ve tecrübeli.okul konum ve bahçesi bakimından yeterli. Yemekleri sebze ağırlıklı ve leziz. Yaz kış aktivitelerle dolu bir okul. Çocuklar mutlu.Tavsiye ederim..

 • Tt

  Öncelikle özel ufaklık anaokulu kurum sahibi, öğretmen ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Çocuģumu iki yıldır gönderiyorum.Mesleklerini en güzel şekilde hakkı ile yapan güler yüzlü insanların toplandığı bir kurum. Artık bir aile gibiyiz .Çocuğumun sevinçle gittiğini görmek, akşam yeni birşeyler öğrenmenin mutluluğu ile geldiğini görmek de doğru yerde doğru kişilerle olduğum için beni mutlu ediyor. Tekrar teşekkür ederim hersey için iyi ki sizi tercih etmişim.

 • Sk

  Öğretmenlerin ve kurum sahibinin güler yüzü ilgi ve alakası ile gözümün arkada kalmadıği yer,özel ufaklık anaokulu. Eğitim ve aktivitelerinin dopdolu olması, çocuklara bir anne şefkati ile yaklaşmalarıyla sanki onları gün boyu sıcacık evlerinde hissettirmeleri en büyük tercih sebebim.Kapidan girince tüm saydamlığı ile kafamda hiçbir soru kalmadan çocuğumu bırakıyorum. Çocuğumun orada mutlu olduğunu görmek benim en büyük mutluluğum.Tüm özel ufaklık anaokulu çalışanlarına sonsuz téşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim...

 • Bt

  Gözünüzden bile sakındığınız yavrunuzu kime nasıl emanet ettiğinizi bilmeden bırakıp işe gitmek! her anne babanın kafasında soru işaretidir.Aç mı? ,ağlıyor mu? bir anne gibi sarıp sarmalıyorlar mı? her annenin gün boyu kafasını kemiren bir sürü sorular. Ama taki özel ufaklık anaokulu ile tanışana kadar.Çocuğumun okula koşarak ve sevinçle gitmesi en büyük mutluluğum.Akşam okulda ögrendiklerini sevinc ve heyecan ile anlatması gözündeki o mutluluğu görmek, doğru yerde olduğumuzun bir göstergesi.öğretmenlerin ve kurum sahibinin ilgi alaka güler yüzü ile bir kez daha iyi ki buradayız diyorum.Gerek eğitimi gerek aktiviteleri ve benim için en önemlisi temizligi ile ikinci evimiz bizim.İyi ki varsınız özel ufaklık anaokulu ...

 • n

  öğretmenler sevgi dolu ,temiz hijyenik bir eğitim ortamı güvenle çocuğunuzu bırakabilirsiniz.Bizim ikinci evimiz Özel Ufaklık Anaokulu.

 • E

  We would like to thank the management and teachers.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ufaklık Anaokulu İletişim Bilgileri

Fener Mahallesi, 1968. Sokak, Yaprak Villa Apt. No:31, Muratpaşa / Antalya
0 555 464 39** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum