fb
Onaylanmış Okul Profili

Gemlik Anaokulları

Gemlik anaokulları ve kreşlerinin detaylı bilgilerine ulaşmak, fotoğraf galerilerini görüntülemek, yorumlarını okumak için listelerimize göz atın!

7 okul bulundu.
Özel Manastır Nadide Atamer Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Cumhuriyet Mah.
Özel Manastır Nadide Atamer Anaokulu

Çok kaliteli eğitim veriliyor. ilgili sevgi dolu işinde uzman eğitim kadrosu ve idari kadro .sağlıklı mutfak doğal gı...

 • Yaş Aralığı:
  3-6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Umurbey Nadide Atamer Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Umurbey Nadide Atamer Anaokulu

Özel Umurbey Nadide Atamer Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3-6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Gemlik Yetenek Kaşifi Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Osmaniye Mah.
Özel Gemlik Yetenek Kaşifi Anaokulu

Özel Gemlik Yetenek Kaşifi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3-6
Özel Gemlik Kültür Koleji Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Kültür Koleji Anaokulu

Özel Gemlik Kültür Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3-5
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Gemlik Minikkalpler Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Minikkalpler Anaokulu

Özel Gemlik Minikkalpler Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2-6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Gemlik İlkadım Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Hisar Mah.
Özel Gemlik İlkadım Anaokulu

Özel Gemlik İlkadım Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3-6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Gemlik Kardelen Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Eşref dinçer Mah.
Özel Gemlik Kardelen Anaokulu

Özel Gemlik Kardelen Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3-6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Gemlik Anaokulları

Gemlik, Bursa'nın 3 tarafı denizlerle çevrili, büyük ve merkezi ilçelerinden biridir. İlçede yaşayan aileler için okul öncesi eğitim son derece önemli olduğundan bölgede birçok anaokulu, kreş ve gündüz bakımevi bulunmaktadır. Bu kurumlar Milli Eğitim Bakanlığı'na ve Bursa Valiliği'ne bağlı olmakla birlikte belirli kriterleri yerine getirmekte ve öğrencilerin yaş özelliklerini dikkate alarak eğitim vermektedir. Gemlik özel anaokullarının yanında birçok devlet anaokulu da bulunmakta ve bu kurumlar genellikle bulundukları mahalleden öğrenci kabul etmektedir. Okul öncesi eğitim dönemi öğrencinin gelecekte edineceği bilgi ve birikime temel oluşturduğundan son derece önemlidir. Bu dönemi verimli geçiren çocuklar ilerleyen yaşlarda okula daha çabuk adapte olmakta ve sorunsuz bir eğitim hayatı yaşamaktadır. Sizler de çocuğunuz için okul arayışı içerisindeyseniz Gemlik anaokulları listemize göz atabilir, kurumlarla hemen iletişime geçerek kayıt ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


Gemlik'teki anaokulları öğrencilerinin sosyal ve fiziksel gelişimlerini desteklemek adına uygun ortamlar oluşturmakta ve çağa ayak uydurup kendini güncelleyerek değişen ihtiyaçlara karşılık vermektedir. Yabancı dil eğitiminde önemli bir sürecin başlangıcı olan 3 ile 6 yaş arasında İngilizce ile tanışan öğrenciler dil becerilerini geliştirebilmektedir. Bölgedeki bazı kurumlar İngilizcenin yanında ikinci bir dil eğitimi de vermekte, birer dünya vatandaşı yetiştirme noktasında emin adımlarla ilerlemektedirler. Gemlik kreş ve gündüz bakımevleri ise 1 aylıktan itibaren çocukları kabul etmekte ve çalışmak zorunda olan ailelerin yardımına yetişmektedir. Bölgede bulunan kolejler ise anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim verdiklerinden, öğrenciler tek bir kurumda üniversiteye kadar eğitim alabilmektedir. Ayrıca Gemlik'teki kolejlerde öğrencilere sunulan fiziksel imkan çeşitliliği de veliler tarafından tercih sebebi olabilmektedir.


Bursa Gemlik anaokullarının; bina, bahçe ve sınıf fotoğraflarına, eğitim ve seriv ücretlerine, yabancı dil olanaklarına, kulüp çeşitliliğine, hangi yaş aralığındaki öğrencileri kabul ettiğine, ortalama sınıf mevcutlarına, haritada bulundukları konumlarına, giriş ve çıkış saatlerine hemen ulaşabilirsiniz. Kurumları tek tek gezmenize gerek kalmadan tek bir sayfa üzerinden bölgenizde yer alan bütün anaokullarıyla görüşme gerçekleştirebilir, çocuğunuz için en ideal okulu keşfedebilirsiniz. Gemlik anaokulu fiyatları birkaç etmene bağlı olarak değişmekte bunun yanında her bütçeye uygun kurum bulmak mümkün olmaktadır. Okul profillerinden kurumların eğitim ücretlerini görüntüleyebilir, ayrıntılı bilgi almak için form doldurarak okullardan geri dönüş alabilirsiniz.


Gemlik anaokullarını tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum