fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bursa Gemlik Anaokulları

Gemlik anaokulları ve kreşlerinin detaylı bilgilerine ulaşmak, fotoğraf galerilerini görüntülemek, yorumlarını okumak için listelerimize göz atın! Gemlik'te bulunan özel anaokullarının tamamına tek bir sayfa üzerinden ulaşmak isterseniz Gemlik özel anaokulları listemize göz atabilirsiniz.
10 okul bulundu.
Özel Manastır Nadide Atamer Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Cumhuriyet Mah.
Özel Manastır Nadide Atamer Anaokulu

Çok kaliteli eğitim veriliyor. ilgili sevgi dolu işinde uzman eğitim kadrosu ve idari kadro .sağlıklı mutfak doğal gı...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Gemlik Yetenek Kaşifi Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Osmaniye Mah.
Özel Gemlik Yetenek Kaşifi Anaokulu

Özel Gemlik Yetenek Kaşifi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Umurbey Nadide Atamer Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Umurbey Nadide Atamer Anaokulu

Özel Umurbey Nadide Atamer Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Gemlik Mutlu Çocuklar Montessori Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Mutlu Çocuklar Montessori Anaokulu

Özel Gemlik Mutlu Çocuklar Montessori Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Gemlik Kültür Eğitim Kurumları Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Kültür Eğitim Kurumları Anaokulu

Özel Gemlik Kültür Eğitim Kurumları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 5
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Lalegül Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Eşref dinçer Mah.
Özel Lalegül Anaokulu

Özel Lalegül Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Gemlik Sincap Yuvası Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Gemlik Sincap Yuvası Anaokulu

Özel Gemlik Sincap Yuvası Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Leyla Işık Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Gemlik / Umurbey Mah.
Özel Leyla Işık Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Leyla Işık Kreş ve Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 17:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Gemlik İlkadım Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Hisar Mah.
Özel Gemlik İlkadım Anaokulu

Özel Gemlik İlkadım Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Kardelen İsmail Durgut Anaokulu Özel Okul
Gemlik / Hamidiye Mah.
Özel Kardelen İsmail Durgut Anaokulu

Özel Kardelen İsmail Durgut Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Bursa Gemlik Anaokulları

Gemlik, Bursa'nın 3 tarafı denizlerle çevrili, büyük ve merkezi ilçelerinden biridir. İlçede yaşayan aileler için okul öncesi eğitim son derece önemli olduğundan Gemlik anaokulu, kreş ve gündüz bakımevi sayısı oldukça fazladır. Bu kurumlar Milli Eğitim Bakanlığı'na ve Bursa Valiliği'ne bağlı olmakla birlikte belirli kriterleri yerine getirmekte ve öğrencilerin yaş özelliklerini dikkate alarak eğitim vermektedir. Gemlik özel anaokullarının yanında birçok devlet anaokulu da bulunmakta ve bu kurumlar genellikle bulundukları mahalleden öğrenci kabul etmektedir. Okul öncesi eğitim dönemi öğrencinin gelecekte edineceği bilgi ve birikime temel oluşturduğundan son derece önemlidir. Bu dönemi verimli geçiren çocuklar ilerleyen yaşlarda okula daha çabuk adapte olmakta ve sorunsuz bir eğitim hayatı yaşamaktadır. Sizler de çocuğunuz için okul arayışı içerisindeyseniz Gemlik anaokulları listesine göz atabilir, kurumlarla hemen iletişime geçerek kayıt ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


Gemlik anaokulları öğrencilerinin sosyal ve fiziksel gelişimlerini desteklemek adına uygun ortamlar oluşturmakta ve çağa ayak uydurup kendini güncelleyerek değişen ihtiyaçlara karşılık vermektedir. Yabancı dil eğitiminde önemli bir sürecin başlangıcı olan 3 ile 6 yaş arasında İngilizce ile tanışan öğrenciler dil becerilerini geliştirebilmektedir. Bölgedeki bazı kurumlar İngilizcenin yanında ikinci bir dil eğitimi de vermekte, birer dünya vatandaşı yetiştirme noktasında emin adımlarla ilerlemektedirler. Gemlik kreş ve gündüz bakımevleri ise 1 aylıktan itibaren çocukları kabul etmekte ve çalışmak zorunda olan ailelerin yardımına yetişmektedir. Bölgede bulunan kolejler ise anaokulundan lise seviyesine kadar eğitim verdiklerinden, öğrenciler tek bir kurumda üniversiteye kadar eğitim alabilmektedir. Ayrıca Gemlik'teki kolejlerde öğrencilere sunulan fiziksel imkan çeşitliliği de veliler tarafından tercih sebebi olabilmektedir.


Bursa Gemlik kreşleri ve anaokullarının; bina, bahçe ve sınıf fotoğraflarına, eğitim ve servis ücretlerine, yabancı dil olanaklarına, kulüp çeşitliliğine, hangi yaş aralığındaki öğrencileri kabul ettiğine, ortalama sınıf mevcutlarına, haritada bulundukları konumlarına, giriş ve çıkış saatlerine hemen ulaşabilirsiniz. Kurumları tek tek gezmenize gerek kalmadan tek bir sayfa üzerinden bölgenizde yer alan bütün anaokullarıyla görüşme gerçekleştirebilir, çocuğunuz için en ideal okulu keşfedebilirsiniz. Gemlik anaokulu fiyatları birkaç etmene bağlı olarak değişmekte bunun yanında her bütçeye uygun kurum bulmak mümkün olmaktadır. Gemlik kreş ücretleri ise anaokullarına nazaran daha düşük olmaktadır. Okul profillerinden kurumların eğitim ücretlerini görüntüleyebilir, ayrıntılı bilgi almak için form doldurarak okullardan geri dönüş alabilirsiniz.


Gemlik Kreş Fiyatları

Gemlik kreş fiyatları ortalama 2000 TL - 4000 TL arasında değişmektedir. Okul öncesi eğitim, küçük yaştaki öğrenciler için oldukça gerekli bir eğitim seviyesidir. Okul öncesi dönemde öğrencilerin kişilik, karakter, bilişsel, beceri ve motor becerileri gelişmektedir. Bu süreçte öğrencinin alacağı temel eğitim onun gelişiminde büyük bir alanı kapsamaktadır. Gemlik kreş ve anaokulları, özgün eğitim modelleri ile küçük yaştaki bireylerin gelişimini her açıdan desteklemektedir . Gemlik anaokulu fiyatları genellikle 2000 TL - 5000 TL aralığındadır. Okul.com.tr üzerinden bölgedeki tüm okulları inceleyerek size en uygun kurumla iletişime geçin!

Gemlik Kreş Tavsiyeleri

Gemlik kreş tavsiyeleri arasından öğrenciniz için en uygun vakit kaybetmeden bulun! Kaliteli eğitim anlayışı ile pek çok eğitim modelini okul öncesinde öğrencilere sunan kurumları keşfedin! Gemlik anaokulları listesi üzerinde yer alan filtreleri kullanarak kriterlerinize ve size uyan okullarla hızlıca iletişime geçin.

Gemlik anaokullarını tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Gemlik Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum