fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Asal Koleji Anaokulu

Özel Asal Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Asal Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Asal Koleji Anaokulu; dijital çağın ihtiyaçlarıyla donanmış, öz güveni yüksek ve sorgulayan bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere mevcutlarını sınırlı tuttuğu sınıflarda eğitim vermektedir. Kurum, sahip olduğu fiziksel imkanlarla adından söz ettirmektedir. Okulun futbol sahası, kapalı spor salonu, havuzu ve spor alanı sayesinde öğrenciler sportif faaliyetlerle iç içe olmaktadır. Kurumda bulunan mutfak ve sanat atölyeleri ise öğrencilerin yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri alanlar olmaktadır. Okulun uyku odasında da öğrenciler gelişimleri için oldukça fayda sağlayan öğle uykusundan yararlanabilmektedir. Özel Asal Koleji Anaokulu'nda öğrencilerin özellikle beğenisini toplayan bir müzik odası bulunmaktadır. Bu sayede öğrencilerin erken yaşta müzikle iç içe olmaları ve ritim duygusu kazanmaları amaçlanmaktadır.
Kurum, öğrencilerine sunduğu hizmetlerle ön plana çıkmaktadır. Okulda küçük yaştaki öğrencilerin sosyalleşebileceği oyun grubu ve anne-çocuk oyun grubu hizmeti bulunmaktadır. Okulda, öğrencilerin tatil dönemlerini verimli geçirmesi adına yaz okulu uygulaması da bulunmaktadır. Böylece öğrencilerin tatil dönemini arkadaşlarıyla ve öğretmenleriyle birlikte eğlenerek ve öğrenerek geçirmeleri hedeflenmektedir. Özel Asal Koleji Anaokulu'nda bunların yanı sıra organik beslenme hizmeti de verilmektedir. Böylece küçük yaştaki öğrenciler sağlıklı ve düzenli şekilde beslenme fırsatı bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Asal Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Konak Mah. Konak Cad. No: 80, Nilüfer / Bursa
0 224 245 22** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum