fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Asiye Coşkun Anaokulu

Özel Asiye Coşkun Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:45

Özel Asiye Coşkun Anaokulu Hakkında

Özel Asiye Coşkun Anaokulu verdiği kaliteli okul öncesi eğitimle Bursa'da adından bahsettirmektedir. Kurum 4 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere sabah 09.00 ve 16.45 saatleri arasında hizmet vermektedir. Okul, öğrencilerini oldukça geniş fiziksel imkanlara sahip bir eğitim ortamıyla karşılamaktadır. Okulda bulunan sanat atölyesi ve müzik odası küçük yaştaki öğrencilerin ilgi odağı olmaktadır. Bu alanlarda yapılan aktiviteler sırasında öğrenciler kendilerini tanımakta ve yeteneklerini keşfedebilmektedir. Oyun ve spor alanı sayesinde ise öğrenciler okul öncesi dönemi fiziksel olarak aktif geçirmektedir.
Özel Asiye Coşkun Anaokulu öğrencilerinin çok yönlü bireyler olmasını hedeflemektedir. Bu sebeple öğrencilere yönelik sanatsal ve sportif birçok aktivite gerçekleştirilmektedir. Küçük yaştaki öğrenciler akıl ve zeka oyunları ve robotik ve kodlama aktiviteleri ile zihinsel olarak aktif olmaktadır. Böylece okul öncesi eğitimden aldıkları fayda maksimum seviyeye çıkmaktadır. Atletizm, beden eğitimi, basketbol, futbol, badminton ve masa tenisi gibi aktiviteler ise öğrencilerin fiziksel gelişimini desteklemektedir.
Özel Asiye Coşkun Anaokulu yabancı dil eğitimi ile de dikkat çekmektedir. Kurumda alanında uzman eğitimciler tarafından yoğun olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir. Okulun yabancı dil kulübünde yapılan aktiviteler yabancı dil eğitimini çeşitlendirmektedir. Ek olarak bu aktiviteler sayesinde öğrenciler eğlenerek öğrenmekte ve öğrendikleri kalıcı olmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Asiye Coşkun Anaokulu İletişim Bilgileri

İstiklal Mah. Malazgirt Cad. No: 2 Gürsu/bursa
0 224 371 78** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum